more_horiz
Gospodarka

PKP Intercity gotowe na ferie zimowe. Więcej miejsc w pociągach, częstsze kursy

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 12:24
PKP Intercity zachęcają do wyjazdów na zimowy wypoczynek. Oferują dodatkowe połączenia i wzmocnione składy. W poniedziałek rozpoczyna się pierwsza tura ferii, a ostatnia kończy się 24 lutego.
Audio
  • Anna Zakrzewska: w czasie szczytu wyjazdowego będzie więcej miejsc w pociągach (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Pociągiem będzie się można dostać między innymi do Wisły, Zakopanego, Krynicy Zdrój i Szklarskiej Poręby. Dzięki porozumieniu z przewoźnikami drogowymi, na jednym bilecie pasażerowie dojadą także do Karpacza.

Anna Zakrzewska z biura prasowego spółki poinformowała, w czasie szczytu wyjazdowego w pociągach będzie więcej miejsc. W sześciu największych miastach zostaną rozlokowane wagony, które w razie potrzeby będą doczepione do składów cieszących się największą popularnością.

PKP Intercity zachęca do wcześniejszego planowania podróży i kupowania biletów ze względu na większy komfort i niższe ceny.
Frekwencję w pociągach można śledzić na bieżąco na stronie internetowej przewoźnika. Jako pierwsi na zimowe ferie będą mogli wyjechać mieszkańcy Małopolski i Wielkopolski.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, IAR, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PKP PLK podtrzymuje plan realizacji inwestycji za 10 mld zł w 2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 14:30
PKP Polskie Linie Kolejowe podtrzymują tegoroczny plan zakładający realizacje inwestycji kolejowych o wartości około 10 mln zł - poinformował w środę na konferencji wiceprezes PKP PLK Arnold Arnold Bresch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od niedzieli nowy rozkład PKP. Kolejarze zapewniają: nie ma żadnych problemów

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2018 11:00
W niedzielę, 9 grudnia zmienił się rozkład jazdy pociągów. - Na trasy wyjechało do tej pory ponad tysiąc pociągów i nie odnotowano żadnych problemów - informuje rzecznik prasowy Polskich Linii Kolejowych.
rozwiń zwiń