X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wiceminister energii: projekt polityki energetycznej państwa może być przyjęty jak najszybciej

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 15:55
Wiceminister energii Tomasz Dąbrowski uważa, że nie ma przeszkód, by dokument "Polityka Energetyczna Polski" został przyjęty jak najszybciej. We wtorek, 15 stycznia, mija termin zgłaszania uwag do tego projektu.
Audio
  • Projekt polityki energetycznej państwa może być przyjęty jak najszybciej - mówił wiceminister energii Tomasz Dąbrowski podczas Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego Powerpol /Informacyjna Agencja Radiowa
  • Tomasz Dąbrowski dodał, że przyjęcie projektu Polityki energetycznej Polski będzie zależało między innymi od tego, jaka liczba uwag do tego dokumentu spłynie/ Informacyjna Agencja Radiowa
Grupa Tauron realizuje szeroki program inwestycyjny.
Grupa Tauron realizuje szeroki program inwestycyjny.Foto: shutterstock

Założenia PEP zostały przedstawione pod koniec listopada 2018 roku. Polityka energetyczna Polski zakłada między innymi spadek udziału węgla w miksie energetycznym do 60 procent w 2020 roku, do 2033 roku ma zostać uruchomiony pierwszy blok elektrowni jądrowej, kolejne pięć do 2043 roku.

Tomasz Dąbrowski, który był gościem Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego Powerpol dodał, że zaprezentowane wnioski dotyczące przyszłego bilansu paliwowo-energetycznego pokazują istotne zmiany, które będą następować w Polsce w perspektywie ponad 20 lat.

Tomasz Dąbrowski dodał, że przyjęcie projektu Polityki energetycznej Polski będzie zależało między innymi od tego, jaka liczba uwag do tego dokumentu spłynie.

Polityka energetyczna Polski ma być rewidowana mniej więcej co dwa lata. 

IAR, NRG, kw  

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak