X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

GDDKiA podpisała umowę na dokumentacje dla rozbudowy DK12

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 16:08
Umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy DK12 na odcinku Kalisz-granica województwa łódzkiego podpisała GDDKiA. Wartość kontraktu to ponad 1,5 mln zł.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

Jak poinformowała w środę Alina Cieślak z poznańskiego oddziału GDDKiA kontrakt dotyczy odcinka o długości ponad 17 km, zlokalizowanego na terenie województwa wielkopolskiego w powiecie kaliskim w ciągu drogi krajowej nr 12 Łęknica – Dorohusk, na odcinku Kalisz – granica województwa łódzkiego.

Zadanie, którego dotyczy umowa, polega na wykonaniu dokumentacji wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych. Wykonawca, poznańska firma KFG ma na ten cel 540 dni.

Celem przedsięwzięcia jest rozbudowa drogi wraz z poprawą bezpieczeństwa ruchu oraz uporządkowaniem dostępności do drogi. Inwestycja zakłada zwiększenie nośności nawierzchni do 11,5 tony/oś, poprawę równości podłużnej i poprzecznej, odnowę oznakowania pionowego i poziomego, poprawę odwodnienia drogowego, uporządkowanie dostępności do drogi oraz segregację ruchu rowerowego i pieszego. 

PAP, kw 

Zobacz więcej na temat: infrastruktura GDDKiA drogi
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W niedzielę wjazd na nowy odcinek S5, jeśli odbiór techniczny pójdzie dobrze

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 12:20
Prawdopodobnie od niedzieli kierowcy będą mogli wjechać na budowany odcinek drogi ekspresowej S5 Poznań-Wrocław między Poznaniem a Wronczynem. GDDKiA poinformowała, że trwają odbiory związane z udostępnieniem jednej jezdni dla kierowców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podpisana umowa na studium dla drogi S16 Ełk-Knyszyn

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 15:00
Za niespełna 2,5 roku powinna być gotowa dokumentacja projektowa na odcinek Ełk-Knyszyn planowanej drogi ekspresowej S16. W poniedziałek białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych podpisał umowę z wykonawcą. W założeniach drogowców, budowa tego odcinka mogłaby ruszyć za pięć lat. S16 ma być fragmentem przyszłej trasy Via Carpatia, z północy na południe Europy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

GDDKiA przedstawiła plany rozbudowy dróg w woj. łódzkim w 2019 roku

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 13:45
Budowa rond, ciągu pieszo-rowerowego, rozbudowa skrzyżowania - to tylko niektóre z inwestycji drogowych, jakie planuje zrealizować łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w woj. łódzkim w 2019 roku.
rozwiń zwiń