X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Dwa nowe mosty powstaną na drodze krajowej 52 w Małopolsce

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 15:38
Dwa mosty na lokalnych potokach powstaną na drodze krajowej 52 w miejscowości Klecza Dolna koło Wadowic. Dotychczasowe przeprawy są w złym stanie technicznym i nie nadają się do remontu - podała we wtorek rzecznik krakowskiego oddziału GDDKiA Iwona Mikrut.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Przedstawicielka dyrekcji poinformowała we wtorek, że ogłoszony został już przetarg, który ma wyłonić wykonawcę rozbiórki starych mostów i budowę nowych. „Roboty wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie powinny być ukończone w terminie nie dłuższym niż 520 dni od daty zawarcia umowy, a minimalny czas realizacji wynosi 460 dni od podpisania umowy” – podała Mikrut.

Nowe mosty powstaną na Kleczance oraz potoku, który nie ma nazwy. W trakcie budowy - po rozebraniu starych przepraw - kierowcy i piesi będą korzystali z tymczasowych obiektów, które zostaną specjalnie ustawione.

Nowy most nad Kleczanką będzie jednoprzęsłowy. Nad potokiem bez nazwy powstanie przepust o konstrukcji prefabrykowanej. „W ramach inwestycji wykonane zostaną też umocnienia skarp, przebudowane zjazdy, rozbudowane skrzyżowania z drogą powiatową i wybudowane chodniki. Przebudowane zostaną dwie zatoki autobusowe i powstanie system odwodnienia” – poinformowała Iwona Mikrut.

GDDKiA sfinansuje inwestycję z własnych funduszy.

Droga 52 przebiega od węzła w Głogoczowie pod Krakowem, przez Wadowice, Kęty i Bielsko-Białą do granicy w Cieszynie Boguszowicach.

PAP, kw 

Zobacz więcej na temat: infrastruktura mosty
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak