X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Na czym polega termomodernizacja?

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 08:22
Od marca będzie się można starać o dopłaty na termomodernizację domów. Wyjaśniamy czym jest termomodernizacja, na czym polega i jakie daje oszczędności w dłuższej perspektywie. 
Audio
  • Czym jest termomodernizacja, na czym polega i jakie daje oszczędności w dłuższej perspektywie? Więcej na ten temat w radiowej Jedynce w rozmowie Justyny Golonko z Bartoszem Turkiem, analitykiem Open Finance/ Naczelna Redakcja Gospodarcza
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

Do 2024 roku na realizację programu termomodernizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych i wymiany wysokoemisyjnych źródeł ciepła zostanie przeznaczone 1 mld 200 mln złotych.

- Termomodernizacja to wszystko co robimy, aby nasz budynek potrzebował mniej energii żeby go ogrzać czyli ocieplnie ścian i stropów, wymiana okien ale też wymiana źródła ciepła, czyli kotła z którego korzystamy - wyjaśniał w radiowej Jedynce Bartosz Turek, analityk Open Finance w rozmowie z Justyną Golonko. 

Takie działania mogą się zwrócić zaledwie w kilka lat.  

Jest częścią programu "czyste powietrze". Obecnie staruje  pilotaż, który ma objąć mniejsze gminy, które dotyka problem smogu. 

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Justyna Golonko, kw 

Zobacz więcej na temat: energetyka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak