X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Mieszkanie plus: w realizacji 28 tysięcy mieszkań

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 12:00
Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń informuje, że w ramach programu Mieszkanie plus na zaawansowanym etapie jest realizacja 28 tysięcy mieszkań.
Audio
  • Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń informuje, że w ramach programu Mieszkanie plus na zaawansowanym etapie jest realizacja 28 tysięcy mieszkań. Sejm rozpoczął prace nad nowelizacją przpisów o Krajowym Zasobie Nieruchomości. Mają one poprawić działanie programu "Mieszkanie plus". /IAR/.
Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń informuje, że w ramach programu Mieszkanie plus na zaawansowanym etapie jest realizacja 28 tysięcy mieszkań.
Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń informuje, że w ramach programu Mieszkanie plus na zaawansowanym etapie jest realizacja 28 tysięcy mieszkań. Foto: kuzsvetlaya/Shutterstock.com

Sejm rozpoczął prace nad nowelizacją przepisów o Krajowym Zasobie Nieruchomości. Mają one poprawić działanie programu "Mieszkanie plus".

Nowelizacja umożliwi pozyskiwanie większej liczby działek budowlanych

Gość radiowej Jedynki podkreślił, że zmiany pozwolą poszerzyć katalog gruntów pod budownictwo mieszkaniowe w ramach Krajowego Zasobu Nieruchomości. KNZ będzie mógł pozyskiwać działki od jednoosobowych spółek Skarbu Państwa.

28 tys. decyzji inwestycyjnych

− Mamy 28 tysięcy ostatecznych decyzji inwestycyjnych, czyli projektów, które są w trakcie realizacji. Część z nich to już są klucze do mieszkań w kilku lokalizacjach m.in. Biała Podlaska, Jarocin czy Kępno. W budowie są mieszkania m.in w Wałbrzychu, w Gdyni w Katowicach. Jest blisko 20 tysięcy mieszkań w projektowaniu - powiedział Artur Soboń.

Obecnie w Krajowym Zasobie Nieruchomości, według informacji resortu inwestycji, jest 115 lokalizacji. Na tych terenach może powstać około 63 tysięcy mieszkań.

IAR, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak