X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

1000 uczestników, 30 wystawców. W Londynie targi pracy dla Polaków

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 11:05
Dziś w Londynie odbędą się polskie targi pracy. Organizatorzy: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej spodziewają się blisko 1000 uczestników.
Audio
  • Polskie Targi Pracy w Londynie - relacja Adama Dąbrowskiego (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

W wydarzeniu weźmie udział 30 wystawców, którzy przedstawią swoje oferty pracy. To duże polskie firmy - spółki skarbu państwa, ale też mniejsze polskie firmy, jak też inwestorzy zagraniczni, którzy są obecni w Polsce. Wśród wystawców będzie również Krajowa Szkoła Administracji Publicznej.
Targi adresowane są głównie do najmłodszego pokolenia emigrantów.

Polaków na Wyspach jest sporo

Szefowa ministerstwa przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz powiedziała, że to pierwsze tego typu wydarzenia organizowane w stolicy Wielkiej Brytanii. Podkreśliła, że targi są skierowane do największej polskiej diaspory żyjącej poza Polską w Unii Europejskiej.

- Ponad dwa miliony naszych rodaków stanowi drugą pod względem liczebności mniejszość na terenie Wielkiej Brytanii - mówiła.

Zdaniem Jadwigi Emilewicz, obecnie jest bardzo dobry moment na zorganizowanie targów - na polskim rynku mamy rekordowo niskie bezrobocie, pracodawcy szukają pracowników.

Targi odbędą się londyńskim Queen Elizabeth II Centre.

NRG, IAR, md

Zobacz więcej na temat: Londyn Wielka Brytania praca
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Targi Pracy w Londynie. Polacy z Wysp, jeśli wrócą, mogą liczyć na dobrą pracę w kraju

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 13:21
Jutro w londyńskim Queen Elizabeth II Centre odbędą się Polskie Targi Pracy, skierowane do rodaków mieszkających w Zjednoczonym Królestwie. Pracodawcy oraz instytucje publiczne będą namawiać i zachęcać do pracy, rozwoju lub kontynuacji kariery w kraju.
rozwiń zwiń