X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

GPW: zakończenie tygodnia na niewielkim minusie

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 17:30
Sesja na warszawskim parkiecie zakończyła się na niewielkim minusie. Indeks największych spółek WIG20 stracił 0,19 proc.
Audio
  • Giełdowa sesję komentował w radiowej Jedynce Emil Łobodziński z PKO BP. (Sylwia Zadrożna)
GPW (05 09 2019)
GPW (05 09 2019)Foto: Pixabay

- To była spokojna sesja. Zyskiwały dziś akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wczoraj przedstawiła wyniki finansowe za pierwszy kwartał, znacznie niższe niż w roku ubiegłym, ale i tak wyższe od oczekiwań analityków - komentował w radiowej Jedynce Emil Łobodziński z Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

- Cały tydzień był spokojniejszy, niż po wcześniejszych spadkach. Obfitował w dwa ważne wydarzenia - przypomniał analityk.

Zaliczył do nich decyzję sądu UE w sprawie podatku handlowego w Polsce, który mógłby obowiązywać od 2020 w przypadku największych sklepów.

- Odbiło się to na sporym spadku notowań takich spółek jak Dino czy CCC - przypomniał ekspert.

Drugim wydarzeniem, ale pozytywnym, był debiut spółki zajmującej się produkcją gier komputerowych BoomBit, której kurs od debiutu zyskał aż 30 proc.

Jeśli chodzi o waluty - to dolar kosztuje 3 złote i 85 groszy, euro 4,30, frank 3,81, a funt brytyjski 4 złote i 91 groszy.

Sylwia Zadrożna, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak