X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Pieniądz nie śpi" V Bałtyckie Forum Energetyki Morskiej. Dyskusje o przyszłości branży

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 07:32
Firmy, które chcą inwestować w budowę morskich elektrowni wiatrowych na Bałtyku, czekają na uruchomienie systemu wsparcia dla takich przedsięwzięć. Liczą też na zmiany w przepisach, które pozwolą na szybsze rozpoczynanie inwestycji. To tylko niektóre z tematów omawianych podczas warszawskiego V Bałtyckiego Forum Energetyki Morskiej.
Audio
  • Morska energetyka wiatrowa - jaka przyszłość czeka branżę? (Dariusz Kwiatkowski/Naczelna Redakcja Gospodarcza)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Prezes Fundacji na rzecz energetyki zrównoważonej Maciej Stryjecki mówi, że Forum jest spotkaniem ludzi, którzy chcą rozwijąć energetykę morską, nie tylko wiatrową. Dodaje, że podejście do tematu z roku na rok się zmienia i już w 2025 roku ma powstać pierwsza polska farma wiatrowa na morzu.

Maciej Stryjecki wskazuje, że pionierem pod względem rozwoju morskiej energetyki wiatrowej są takie firmy jak Polenergia czy PGE, a dogonić je próbuje m.in. Orlen.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Jedynka,

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Raport: Firmy zawalczą o „zieloną” energię

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 20:48
Na całym świecie dynamicznie rośnie liczba wielkich firm, które zaopatrują się w energię ze źródeł odnawialnych (OZE), a czasem nawet całkowicie rezygnują z wykorzystania paliw kopalnych. Tą samą drogą zaczynają podążać również średniej wielkości firmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

OZE z dofinansowaniem. Trwa konkurs

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2018 16:05
O dofinansowanie w odnawialne źródła energii (OZE) mogą się ubiegać inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy planują inwestycje właśnie w takie źródła energii, lub chcą rozwijąć już istniejące instalacje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawdzamy, jakie są główne cele programu Energia Plus

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 14:50
Produkcja na masową skalę odnawialnych źródeł energii oraz możliwość produkowania energii elektrycznej na własne potrzeby - to główne cele programu Energia Plus. Będzie on dotyczyć około 5 mln domów jednorodzinnych. 
rozwiń zwiń