X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Zakończenie remontu Kanału Grunwaldzkiego. Gróbarczyk: Mazury są sercem turystyki wodnej

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 12:56
Zakończenie remontu Kanału Grunwaldzkiego to kolejny etap odnawiania szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Inwestycja ta jest finansowana częściowo z Funduszu Regionalnego, który wspiera samorządy lokalne - poinformował wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: G-Stock Studio/Shutterstock

Wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk podkreślił, że remonty kanałów na Mazurach to część planu odtworzenia szlaku łączącego wszystkie Wielkie Jeziora Mazurskie. Pozwoli to opłynąć dookoła Krainę Wielkich Jezior.

shutterstock wakacje free 1200.jpg
Karpiński: młodzież obowiązkowo powinna odwiedzić miejsca w obrębie kraju i swojej lokalnej ojczyzny

Posłuchaj
00:28 Wiceminister Marek Gróbarczyk o zakończeniu remontu Kanału Grunwaldzkiego (IAR).mp3 Wiceminister Marek Gróbarczyk o zakończeniu remontu Kanału Grunwaldzkiego

Wiceminister wspomniał również o programie połączenia kanałów na Mazurach z portami rzecznymi na Wiśle i z Warszawą. Byłoby to odtworzenie funkcjonującej wiele lat trasy turystycznej.

Marek Gróbarczyk dodał przy tym, że remonty kanałów na Mazurach pozwolą nie tylko rozwinąć turystykę w tym regionie, ale również przyczynią się do szybszego rozwoju gospodarczego.

W sumie na tę inwestycję przeznaczonych zostanie 150 mln zł.

PR24.pl, IAR, DoS

Czytaj także

Zdecydowana większość Polaków spędzi wakacje w kraju. Łącki: bez wsparcia klientów wiele miejsc i firm może zniknąć

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2021 08:13
Letni urlop planuje ponad 62 proc. Polaków, a 75 proc. z nich deklaruje, że spędzi go w kraju - wynika z badania Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. Na tegoroczne wyjazdy wakacyjne 38 proc. respondentów wyda do 3 tys. zł na osobę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już 3,5 mln dzieci skorzystało z Polskiego Bonu Turystycznego. Sprawdź szczegóły programu

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2021 10:11
- W programie Polski Bon Turystyczny aktywowano dotąd 2,2 mln bonów o wartości ponad 1,9 mld zł. Z bonów skorzystało już 3,5 mln dzieci - powiedział Przemysław Marczewski z Polskiej Organizacji Turystycznej. W programie zarejestrowanych jest ponad 26,4 tys. obiektów z całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duża popularność bonu turystycznego. Resort rozwoju: wydano już ponad miliard złotych

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 07:57
Z wykorzystaniem Polskiego Bonu Turystycznego dokonano płatności na ponad 1 mld zł - wynika z informacji przekazanych przez Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii. Dodano, że z bonu skorzystały 4 mln dzieci.
rozwiń zwiń