more_horiz
Gospodarka

"Nie" dla cięć w unijnym budżecie

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 11:45
Takie jest stanowisko komisji budżetowej Parlamentu Europejskiego, popierające Polskę i te kraje, które chcą utrzymania hojnego wsparcia z polityki spójności.
Audio
Nie dla cięć w unijnym budżecie
Foto: Glow Images/East News

Deputowani z komisji budżetowej przyjęli sprawozdanie w tej sprawie, które będzie głosowane na sesji plenarnej pod koniec miesiąca. Wtedy będzie to oficjalne stanowisko całego Parlamentu Europejskiego na listopadowy szczyt, na którym unijni liderzy powinni porozumieć się w sprawie budżetu Wspólnoty na lata 2014-2020. - Stanowisko Parlamentu Europejskiego będzie poparciem stanowiska Komisji Europejskiej, czyli mocnym głosem o utrzymanie obecnej wielkości budżetu unijnego, głosem przeciwko jakimkolwiek pomysłom zmniejszania budżetu unijnego na następne 7 lat - powiedziała dziennikarzom europosłanka Sidonia Jędrzejewska.X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem