X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

XXV Targi Rolnicze Agrotech w Kielcach

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 13:11
W Kielcach rozpoczynają się w piątek największe w Polsce i tej części Europy Targi Rolnicze AGROTECH. W tym roku to już 25 edycja.
Audio
  • O XXV Targach Rolniczych Agrotech w Kielcach, mówił w radiowej Jedynce Kamil Perz, dyrektor wydziału targów w Kielcach./Aleksandra Tycner, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
W ekspozycji wyróżniają się ciągniki rolnicze oraz inne urządzenia niezbędne dla produkcji rolniczej.
W ekspozycji wyróżniają się ciągniki rolnicze oraz inne urządzenia niezbędne dla produkcji rolniczej. Foto: pixabay

W 2018 roku Targi odwiedziło 70 tysięcy osób, głównie rolników. To przede wszystkim dla nich jest ta impreza - poznają nowości zanim ukażą się w sprzedaży, uczestniczą w warsztatach, pokazach, konferencjach tematycznych.

Jak mówi w radiowej Jedynce Kamil Perz, dyrektor wydziału targów w Kielcach, w tegorocznej imprezie uczestniczy rekordowa liczba 750 firm z 25 krajów, którzy zaprezentują swoją ofertę na rekordowej powierzchni 70 tys. metrów kwadratowych.

W ekspozycji wyróżniają się ciągniki rolnicze oraz inne urządzenia niezbędne dla produkcji rolniczej. Dużą część targów zajmują urządzenia dla produkcji leśnej.

Na targach odbywają się też panele i konferencje poświęcone ważnym problemom – np. zatrudniania cudzoziemców w rolnictwie czy ograniczania azotu.

Aleksandra Tycner, jk

Zobacz więcej na temat: rolnictwo targi Kielce
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak