X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

NFOŚiGW uruchamia nowy program. Będą środki na modernizację gospodarki wodno-ściekowej

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 15:22
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia nowy program, skierowany do rolników. Chodzi o modernizację urządzeń i poprawy gospodarki wodno-ściekowej na wsiach. Nabór wniosków rozpocznie się 17 czerwca.
Audio
  • Gospodarka wodna na wsi. Wkrótce rusza nowy program (Tomasz Matusiak/Naczelna Redakcja Gospodarcza)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixbay

Wojciech Petera z portalu polskawies24.pl przyznaje, że obecnie gospodarka wodno-ściekowa na wsiach jest piętą achillesową wielu gmin- standard życia poza miastami rośnie, co jednak nie zawsze idzie w parze z niezbędnymi modernizacjami. Poza tym - mówi Wojciech Petera - na wsi mieszka coraz więcej osób, które niekoniecznie tam pracują, a dojeżdżają do pracy do dużych miast - więc ich wymagania także są większe.

- Ludzie chcą, by jakość życia na wsi i mieście jakoś bardzo się nie różniła - zaznaczył ekspert i dodał, że tym potrzebom naprzeciw wyszedł NFOŚiGW, uruchamiając nowy program.

Pieniądze na modernizację

Skorzystać z niego będą mogły gminy. Na program państwo przeznaczyło 200 milionów złotych. Wsparcie będzie mogło być przeznaczenie na rozbudowę sieci wodno-ściekowej, udrożenie jej, modernizację - wskazywał Wojciech Petera i dodał, że sam program jest dobrym pomysłem.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Jedynka, Tomasz Matusiak, md

Zobacz więcej na temat: wieś rolnictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Restrukturyzacja małych gospodarstw - ostatnie dni na wnioski

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 11:01
Przed rolnikami ostatni dzwonek na składanie wniosków na działanie „Restrukturyzacja małych gospodarstw”. Termin upływa 29 marca. Wnioski przyjmują oddziały Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc na restrukturyzację małych gospodarstw

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 09:55
Od 31 maja do 29 czerwca br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski od rolników, którzy chcą skorzystać z pomocy finansowej w ramach programu "Restrukturyzacji małych gospodarstw" - poinformowała Agencja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomysł na aktywizowanie mieszkańców obszarów wiejskich

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 07:50
Działania w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich to program służący m.in. promocji wyróżniających się gospodarstw rolnych oraz lokalnej zdrowej żywności.
rozwiń zwiń