X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

W Brukseli ważne spotkanie ministrów rolnictwa. Polska chce klauzul ochronnych na import wołowiny i drobiu do UE

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 08:47
W Brukseli spotkanie unijnych ministrów rolnictwa, którzy mają omówić pakiet reformujący wspólną politykę rolną po 2020 r. pod kątem środowiskowym i klimatycznym. Rada wysłucha też informacji o sytuacji dotyczącej afrykańskiego pomoru świń, a także o umowie handlowej UE–Mercosur. Dotyczącej handlu mięsem wołowym i drobiowym.
Audio
  • W Brukseli szefowie resortów rolnictwa omówią umowę handlową zawartą między Unią Europejską a Ameryką Południową, Polska ma zastrzeżenia./ Beata Płomecka z Brukseli, Polskie Radio? IAR.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Polski minister rolnictwa poruszy temat umowy handlowej UE z Ameryką Południową, w tym klauzul ochronnych na import mięsa wołowego i drobiowego.

Polska obawia się importu mięsa wołowego i drobiowego z Ameryki Południowej

 Zapisy tego dopiero co wynegocjowanego porozumienia nie podobają się Polsce, która obawia się negatywnych skutków zwiększonego importu do UE mięsa wołowego i drobiu. Polska, która obawia się zwiększonego importu do Wspólnoty mięsa wołowego i drobiu, ma zaapelować o wprowadzenie klauzul ochronnych. Z Polski będzie minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Chodzi o możliwość natychmiastowego ograniczenia importu z Ameryki Południowej jeśli doszłoby do zakłócenia sytuacji na rynkach rolnych w Unii Europejskiej. Polska ma się też domagać całkowitego zakazu importu produktów nie spełniających norm europejskich.

PAP, jk

Zobacz więcej na temat: rolnictwo handel wołowina
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

UE zawarła umowę handlową z Mercosur. Rolnicy i hodowcy zaniepokojeni

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 13:20
Europejscy hodowcy obawiają się skutków zawartej niedawno przez Unię z krajami Mercosur umowy o liberalizacji handlu. Mercosur to międzynarodowa organizacja, której członkami są Argentyna, Brazylia, Urugwaj i Paragwaj i zawieszona w prawach członka od 2016 roku Wenezuela.
rozwiń zwiń