X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Okrągły stół ws. przyszłości polskiej energetyki. NIK organizuje debatę

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 09:56
Redukcja emisji, restrukturyzacja, zwiększenie udziału OZE w miksie energetycznym - to tylko niektóre wyzwania, które stoją przed polską energetyką. Tematowi przyjrzała się Najwyższa Izba Kontroli, która zorganizowała dziś debatę na temat przyszłości tego sektora gospodarki.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock, yuttana Contributor Studio

Do udziału w dyskusji, która ma formę "okrągłego stołu", zaproszono przedstawicieli spółek energetycznych (m.in. Tauronu i Enei), organizacji samorządowych, a także ekspertów z branży energetyki.

- Panel ma być w zamierzeniu NIK „okrągłym stołem” w debacie publicznej o przyszłości polskiej energetyki. NIK ma nadzieję, że wydarzenie to stanie się impulsem, który wskaże administracji rządowej właściwy kierunek działań i doda koniecznym zmianom większej dynamiki. Poruszone podczas dyskusji problemy wynikać będą ze spostrzeżeń Izby wyniesionych z najnowszych kontroli - dotyczących rozwoju odnawialnych źródeł energii i trwającej jeszcze kontroli rozwoju konwencjonalnych mocy wytwórczych – oraz blisko 30 wcześniejszych kontroli związanych z sektorem energetycznym - czytamy w komunikacie NIK.

Relację z dzisiejszej debaty można śledzić na stronie Najwyższej Izby Kontroli - www.nik.gov.pl.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, NIK, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

NIK: elektrownia jądrowa zagrożona opóźnieniem

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 20:30
W latach 2009-2014 dostawy energii elektrycznej w Polsce były realizowane zgodnie z zapotrzebowaniem. Zużycie prądu będzie jednak stale rosnąć, a uruchomienie elektrowni jądrowej w 2025 r. nie jest pewne - informuje Najwyższa Izba Kontroli w najnowszym raporcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co dalej z polskim górnictwem? Dyskusja po raporcie NIK

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 17:21
Dostosowanie do rynku, wzrost wydajności wydobycia, technologie "czystego węgla", ograniczenie ilości odpadów - takie kierunki rozwoju górnictwa węgla kamiennego wskazywano w dyskusji nad opublikowanym raportem NIK nt. funkcjonowania sektora w latach 2007-2015
rozwiń zwiń

Czytaj także

To dlatego z wydobywania gazu łupkowego w Polsce nic nie wyszło? Wyniki kontroli NIK

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 10:06
Polska nie określiła i nie prowadziła spójnej polityki koncesyjnej w zakresie poszukiwania i rozpoznawania złóż miedzi i węglowodorów, w tym gazu łupkowego - wynika z najnowszego raportu NIK. Zdaniem Izby m.in. nieefektywnie udzielano koncesji.
rozwiń zwiń