X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

ARiMR: wnioski o wsparcie dla grup producenckich do 31 maja

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:12
Trwa piąty nabór wniosków o przyznanie pomocy na „Tworzenie grup i organizacji producentów rolnych”.
Audio
  • ARiMR: wnioski o wsparcie dla grup producenckich do 31 maja (Dariusz Kwiatkowski/Naczelna Redakcja Gospodarcza)
Wnioski o wsparcie, w piątym naborze, będą przyjmowane do 31 maja, natomiast o uznanie organizacji rolników za grupę producencką można wnioskować przez cały rok.
Wnioski o wsparcie, w piątym naborze, będą przyjmowane do 31 maja, natomiast o uznanie organizacji rolników za grupę producencką można wnioskować przez cały rok.Foto: Glow Images/East News

− Wnioski można składać do 31 maja, wyjaśnia Katarzyna Gołębiowska - zastępca dyrektora departamentu grup i organizacji producentów w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Jak wyjaśnia, z pomocy grupa może skorzystać tylko raz w okresie swojej działalności.

Wsparcie stanowi procentowy ryczałt od wartości przychodów netto grupy producentów ze sprzedaży produktów, wytworzonych w gospodarstwach członków w poszczególnych latach i sprzedanych odbiorcom nie będącym członkami grupy,  oraz niepowiązanym osobowo lub kapitałowo z członkami grupy.

Wnioski o wsparcie, w piątym naborze, będą przyjmowane do 31 maja, natomiast o uznanie organizacji rolników za grupę producencką można wnioskować przez cały rok.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Materiał opracowany przez  Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Instytucja zarządzająca PROW 2014 – 2020 minister rolnictwa i rozwoju wsi, materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Dariusz Kwiatkowski, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak starać się o dofinansowanie małego przetwórstwa w gospodarstwach?

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 12:15
Pomoc w wysokości nawet 500 tysięcy złotych można otrzymać na przedsięwzięcia związane z tak zwanym małym przetwórstwem. Wsparcie pochodzi z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koła Gospodyń Wiejskich: nowa ustawa, nowe możliwości

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 07:15
Nowa ustawa o Kołach Gospodyń Wiejskich, która weszła w życie w listopadzie ubiegłego roku, daje mieszkankom wsi szerokie możliwości działania i zdobywania środków na realizację przygotowanych projektów.
rozwiń zwiń