X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

ePUAP

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 09:30
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej, w skrócie ePUAP, jest platformą, która służy do komunikacji pomiędzy obywatelem a urzędem bez wychodzenia z domu. Służy także do kontaktów między samymi urzędami.
Audio
  • rzecznik Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Artur Koziołek o ePUAP
Artur Koziołek, Rzecznik Prasowy Ministerstwa administracji i Cyfryzacji
Artur Koziołek, Rzecznik Prasowy Ministerstwa administracji i Cyfryzacji

Jak mówi rzecznik Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Artur Koziołek, obecnie są przenoszone dane ze starego ePUAPU do ePUAPU 2, który będzie platformą o innej ergonomii, prostszą, bardziej przypominającą normalną stronę internetową.

Od czerwca za pomocą platformy będzie można np. wyciągnąć akta z urzędu stanu cywilnego, zgłosić chęć wycięcia drzewa, zagubienie dowodu osobistego, złożyć wniosek o wydanie nowego dowodu czy wniosek o wyrejestrowanie samochodu.

Żeby skorzystać z platformy, należy się zalogować na stronie www.epuap.gov.pl. Jeżeli ktoś chce załatwić bardziej skomplikowane sprawy, to powinien założyć profil zaufany. Można to zrobić w urzędzie wojewódzkim czy placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. ​

Karolina Mózgowiec

Zobacz więcej na temat: e-administracja internet
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak