X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

ARiMR: od poniedziałku wnioski na bioasekurację przeciwko ASF

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2018 13:40
Od 5 listopada do 4 grudnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków o uzyskanie pomocy przy inwestycjach, związanych z bioasekuracją w gospodarstwach, mającą chronić przed Afrykańskim Pomorem Świń.
Audio
  • O wsparciu dla rolników ze strony ARiMR w inwestycjach służących walce z ASF mówi w radiowej Jedynce profesor Andrzej Kowalski, dyrektor Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej./Dariusz Kwiatkowski, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
Od 5 listopada do 4 grudnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków o uzyskanie pomocy przy inwestycjach, związanych z bioasekuracją w gospodarstwach, mającą chronić przed Afrykańskim Pomorem Świń.
Od 5 listopada do 4 grudnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków o uzyskanie pomocy przy inwestycjach, związanych z bioasekuracją w gospodarstwach, mającą chronić przed Afrykańskim Pomorem Świń. Foto: Pixabay

Zdaniem profesora Andrzeja Kowalskiego, dyrektora Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, pomoc gospodarstwom hodowlanym  przy inwestycjach związanych z bioasekuracją jest niezbędna.

Środki na grodzenie, zabezpieczenia przed gryzoniami oraz szkolenia

Jak wyjaśnia, środki materialne, pozwalające na ogrodzenie gospodarstw, na stosowanie zabezpieczeń przed gryzoniami, przenoszącymi te chorobę, a także na szkolenie rolników o skutecznym ograniczeniu ASF, jest nie tylko zasadne, ale i konieczne.

Są też środki na zabezpieczenia przed powodziami i podtopieniami

Dodajmy, że od 5 listopada spółki wodne, w dużym stopniu tworzone przez rolników, będą mogły ubiegać się o wsparcie przy przedsięwzięciach zabezpieczających tereny rolnicze przed podtopieniami i powodzią. 

Dariusz Kwiatkowski, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak