X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Narodowa Wystawa Rolnicza. Jest się czym pochwalić

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 11:00
Od trzydziestego listopada, do drugiego grudnia, odbywać się będzie w Poznaniu,  Narodowa Wystawa Rolnicza. Impreza nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Audio
  • W Poznaniu 30 listopada rozpocznie się Narodowa Wystawa Rolnicza, która będzie okazją do podsumowania osiągnięć polskiego rolnictwa. O szczegółach w radiowej Jedynce w audycji Dariusza Kwiatkowskiego.
Narodowa Wystawa Rolnicza - Poznań 30 XI-2XII 2018 r.
Narodowa Wystawa Rolnicza - Poznań 30 XI-2XII 2018 r.Foto: Pixabay

Wystawa będzie okazją do pokazania wielkich przemian jakie zaszły przez 100 lat w polskim rolnictwie - mówił w radiowej Jedynce Jan Krzysztof Ardanowski, szef resortu rolnictwa i rozwoju wsi. 

Przypomniał, że z bardzo niskiego pułapu doszliśmy do obecnych dobrych wyników w eksporcie żywności.

Szef resortu rolnictwa stwierdził, że nakazem chwili stało się poszukiwanie nowych rynków zbytu i jest zdeterminowany, by zwiększać produkcję rolnictwa, a nie zwijać rolnictwo.  

- Będziemy mogli zobaczyć jak silną pozycję ma dziś Polska na unijnym rynku żywnościowym, zaznaczył profesor Andrzej Kowalski - dyrektor Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, mówiąc o Narodowej Wystawie Rolniczej, która za kilka dni rozpocznie się w Poznaniu.

Zdaniem eksperta, choć nie brak problemów, to w wielu dziedzinach polskie rolnictwo i przemysł z nim związany osiągnęły duże sukcesy.  

Dodajmy, że w pawilonach sąsiadujących z Narodową Wystawą Rolniczą odbędzie się Cavaliada, czyli największa polska impreza adresowana do pasjonatów jazdy konnej. Rozpocznie się ona 29 listopada.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak