X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Transfer wiedzy do rolniczej praktyki. Pomóc ma "Współpraca"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 13:14
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dysponuje środkami na przedsięwzięcia innowacyjne w rolnictwie i gospodarce żywnościowej w ramach programu "Współpraca".
Audio
  • W radiowej Jedynce Tomasz Nowakowski, z-ca prezesa ARiMR, z którym rozmawiał Dariusz Kwiatkowski - mówił, kto może być beneficjentami programu "Współpraca".
Wnioski w ramach programu Współpraca będą przyjmowane do 17 grudnia.
Wnioski w ramach programu "Współpraca" będą przyjmowane do 17 grudnia.Foto: Pixabay

Jak poinformował w radiowej Jedynce Tomasz Nowakowski, z-ca prezesa ARiMR - beneficjentami programu mogą być, stowarzyszenia, zrzeszenia czy konsorcja, do których mogą należeć rolnicy, jednostki naukowe, przedsiębiorcy czy podmioty świadczące usługi doradcze.

Z takiej współpracy - mówił gość - może wyniknąć np. nowy produkt, czy nowa technologia, którą można wdrożyć w rolnictwie. Generalnie chodzi o transfer wiedzy do rolniczej praktyki.

Do dyspozycji pozostało jeszcze 250 mln złotych - powiedział Tomasz Nowakowski, a chętnych nie brakuje.

Wnioski w ramach programu "Współpraca" będą przyjmowane do 17 grudnia w centrali ARiMR w Warszawie.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Program „Współpraca” to rewolucja technologiczna w rolnictwie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 14:48
Środki na zwiększenie innowacyjności w polskim rolnictwie, przemyśle spożywczym i na obszarach wiejskich. Temu właśnie ma służyć program "Współpraca" wpisany do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. O nowych rozwiązaniach mówiła w radiowej Jedynce Katarzyna Boczek, wicedyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w rozmowie z Dariuszem Kwiatkowskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Współpraca nauki, biznesu i rolników. Powstają innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 13:30
Działanie „Współpraca” wdrażane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ma umożliwić współpracę rolników, naukowców, przedsiębiorców i doradców rolniczych. Tworzą oni tak zwane Grupy Operacyjne. Celem podejmowanych przez nie działań jest zwiększenie  udziału rolników w dochodach ze sprzedaży produktów poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do praktyki rolniczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narodowa Wystawa Rolnicza. Jest się czym pochwalić

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 11:00
Od trzydziestego listopada, do drugiego grudnia, odbywać się będzie w Poznaniu,  Narodowa Wystawa Rolnicza. Impreza nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
rozwiń zwiń