X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Rolnicy apelują o zmianę terminu głosowania do Izb Rolniczych

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 10:22
Krajowa Rada Izb Rolniczych przegłosowała zorganizowanie wyborów do izb rolniczych na 28 lipca, czyli w sam środek żniw. Rolnicy apelują o zmianę terminu wyborów.
Audio
  • Dlaczego rolnicy chcą zmiany terminu wyborów do izb rolniczych , tłumaczy Wojciech Petera, redaktor naczelny portalu PolskaWieś24.pl./Tomasz Matusiak, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
Krajowa Rada Izb Rolniczych przegłosowała zorganizowanie wyborów do izb rolniczych na 28 lipca, czyli w sam środek żniw. Rolnicy apelują o zmianę terminu wyborów.
Krajowa Rada Izb Rolniczych przegłosowała zorganizowanie wyborów do izb rolniczych na 28 lipca, czyli w sam środek żniw. Rolnicy apelują o zmianę terminu wyborów. Foto: pixabay

− Proponują ich organizację na początku czerwca mówi Wojciech Petera, redaktor naczelny portalu PolskaWieś24.pl w rozmowie z Tomaszem Matusiakiem. 

Jak uzasadnia, termin jest bardzo niefortunny, gdyż w tym czasie rolnicy są w pełni żniw.

−Z tą opinią zgadza się część środowiska rolniczego – m.in. . rolnicy z województwa lubuskiego wnioskują o przesunięcie tego terminu na 25 czerwca – mówi gość radiowej Jedynki.

W trakcie posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczych przyjęta została również uchwała w sprawie szczegółowych zasad i trybu przeprowadzania wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych oraz ich zarządzenia.​

Tomasz Matusiak, jk

Zobacz więcej na temat: rolnictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak