X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Pomysł na aktywizowanie mieszkańców obszarów wiejskich

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 07:50
Działania w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich to program służący m.in. promocji wyróżniających się gospodarstw rolnych oraz lokalnej zdrowej żywności.
Audio
  • Sławomir Piotrowski, dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - mówił w radiowej Jedynce o sposobach aktywizowania mieszkańców obszarów wiejskich.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Tomasz Matusiak

Jak mówił w radiowej Jedynce Sławomir Piotrowski, dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - sieć pomaga w wymianie informacji pomiędzy instytucjami i organizacjami rolniczymi dotyczących innowacji, rozwiązań oraz dobrych praktyk w rolnictwie w kraju i za granicą.

Działanie te służą aktywizacji mieszkańców wsi oraz kreowaniu miejsc pracy na terenach wiejskich. Współpraca w tym zakresie dotyczy województwa a także poszczególnych samorządów.

- Na specjalnych wystawach prezentowane jest to, co polscy rolnicy-producenci mają najlepszego - powiedział szef Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Na przykład w niedzielę (19 maja) na giełdzie rolniczej w Łącku koło Płocka, będzie można zobaczyć to - czym mogą pochwalić się lokalni producenci rolni oraz wziąć udział w towarzyszącym imprezie festynie.

Tomasz Matusiak, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak