X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Dni Otwartych Drzwi w Boguchwale okazją do posmakowania regionalnych specjałów

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 11:10
Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale otwiera swoje podwoje dla zwiedzających, w tym turystów odwiedzających Podkarpacie. Już w najbliższy weekend odbędzie się tam tradycyjna impreza pod hasłem Dni Otwartych Drzwi, a także Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
Audio
  • W radiowej Jedynce Robert Pieszczoch, dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale - mówił o popularnej imprezie regionalnej w Boguchwale pod hasłem Dni Otwartych Drzwi. (Dariusz Kwiatkowski)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Poza kilkudziesięcioma tysiącami zwiedzających gości organizatorzy spodziewają się kilkuset wystawców.

- Podczas Dni Otwartych Drzwi można będzie między innymi skorzystać z wiedzy i porad ekspertów - poinformował w radiowej Jedynce Robert Pieszczoch, dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Impreza ta jest również dobrą okazją do skosztowania regionalnych przysmaków - np. soków, serów i miodów podkarpackich. Przygotowano też mini Zoo dla najmłodszych i część artystyczną. Obecni będą podczas imprezy rękodzielnicy i hodowcy roślin ozdobnych.

W ostatnich latach na Dni Otwartych Drzwi przybywało od 30 do 40 tysięcy gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się również co najmniej tak dużej liczby uczestników imprezy.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak