more_horiz
Sport Vox Populi
Section06
Najnowsze wpisy

"Les Bleus" w bałkańskim kotle. Młodzież dorosła do sukcesu?

Dla reprezentacji Francji będzie to już szósty w historii finał na wielkim turnieju. Wcześniej trzykrotnie próbowali podczas mistrzostw Europy i dwa razy na mundialu. Złoto udało się zdobyć na własnym terenie w 1998 roku. Od tamtego momentu "Les Bleus" czekają na Puchar Świata. W niedzielę na moskiewskich Łużnikach zagrają o tytuł z nieobliczalną Chorwacją.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Francji Rosja 2018 opinie

Belgowie potwierdzą swój status? Czas pokazać potencjał

W piątek reprezentacja Belgii rozegra być może najważniejszy mecz w historii swoich ostatnich występów na mistrzostwach świata. Przeciwnikiem podopiecznych Roberto Martineza będą pięciokrotni triufmatorzy Pucharu Świata. W tym roku "Czerwone diabły" mają szansę, by przybliżyć się do sukcesu z 1986 roku, a być może postarać się o coś więcej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Belgii Piłka nożna Rosja 2018 opinie

Kto następcą Nawałki? Pierwsze CV na biurku Bońka

Adam Nawałka przestanie pełnić funkcję selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski już 30 lipca. Tego dnia ma zostać także przedstawiony jego następca. Kto zajmie miejsce Nawałki na ławce trenerskiej? W ostatnim czasie na giełdzie nazwisk pojawiło się kilku kandydatów na potencjalnego następcę dotychczasowego selekcjonera.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Adam Nawałka PZPN SPORT Zbigniew Boniek