more_horiz
Sport

"Trzecia Strona Medalu" pełna emocji i gości!

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2011 08:00
Robert Lewandowski robi w ostatnich tygodniach furorę w Borussii Dortmund. Napastnik reprezentacji Polski strzela gola za golem, imponuje formą i ... coraz lepiej mówi po niemiecku. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z naszym piłkarzem.
Audio
  • Rozmowa z Robertem Lewandowskim w "Trzeciej Stronie Medalu"
  • Monika Gołota gościem "Trzeciej Strony Medalu"
Robert Lewandowski (L) i Łukasz Piszczek (P) po zdobyciu przez tego ostatniego wyrównującego gola w meczu ich Borussii Dortmund z VfB Stuttgart. Spotkanie zakończyło się z wynikiem 1:1.
Robert Lewandowski (L) i Łukasz Piszczek (P) po zdobyciu przez tego ostatniego wyrównującego gola w meczu ich Borussii Dortmund z VfB Stuttgart. Spotkanie zakończyło się z wynikiem 1:1.Foto: fot. PAP/EPA/MICHELE DANZE

Sezon zimowy za pasem. Wielu kibiców na pewno interesuje forma Justyny Kowalczyk. W "Trzeciej Stronie Medalu" można było posłuchać jak do sezonu przygotowywała się i w jakiej jest dyspozycji nasza mistrzyni olimpijska w narciarstwie biegowym.

Powrót na zawodowy ring zapowiada Andrzej Gołota, wielu pyta czy to właściwa decyzja, my zapytaliśmy o to osobę, która zna go najlepiej. Zapraszamydo wysłuchania rozmowy z żoną  naszego boksera Mariolą Gołotą

Gośćmi sportowego podsumowania tygodnia byli także Andrzej Person, człowiek który o sporcie wie wszystko i całkiem niedawno dowiedział się, że będzie attache olimpijskim polskiej reprezentacji w Londynie oraz Adam Godlewski z-ca redaktora naczelnego tygodnika "Piłka Nożna", z którym komentowaliśmy dwunastą kolejkę piłkarskiej T-Mobile ekstraklasy i rozmawialiśmy o najbliższych meczach naszej reprezentacji z Włochami i Węgrami.

Poza tym judo, narciarstwo alpejskie i kilka niespodzianek.


Audycji "Trzecia Strona Medalu" można słuchać w każdą niedzielę od godz. 17. Zapraszamy!