X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport BLOG - Na spalonym
Section05

NA SPALONYM
Marcin Nowak

Section07
O Autorze

Marcin Nowak

Dziennikarz z zamiłowania już od 2001 roku. Poprzez recenzje filmowe, teksty o społeczeństwie, polityce i sprawach zagranicznych w końcu trafiłem do sportu, który zawsze był jedną z moich wielkich pasji.

Uwielbiam tenis ziemny jeszcze z czasów Stefana Edberga – dżentelmena w każdym calu. Dziś podziwiam Novaka Djokovicia - jego niesamowitą wytrwałość i wolę walki. Na równi z wydarzeniami na kortach emocjonuję się wydarzeniami na boiskach piłkarskich. Lechia Gdańsk i Tottenham Hotspur – to kluby bliskie mojemu sercu. Z sympatią obserwuję ewenement na skalę światową – baskijski Athletic Club. A z wielkim sentymentem zawsze będę spoglądał na reprezentację Holandii, w której grał kiedyś Bóg futbolu, mój wielki idol – Marco van Basten.

Na koniec dodam – Rosja mimo wszystkiego z drugiego