X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport BLOG - O co tutaj biega
Section05

O CO TUTAJ BIEGA
Aneta Hołówek

Section07
o autorze

Aneta Hołówek

Od zawsze zaczynałam czytać gazety od końca, tam było zarezerwowane miejsce na sport, tata często pytał – pożyczysz "Przegląd”? Z czasem już sam go kupował, bo zaczęli pisać o córce.

Trenować i czytać nigdy nie przestałam, ale zaczęłam też pisać o sporcie. Wiem, co to ciężki trening, sukces i sportowa porażka, dlatego w moim słowniku, gdy piszę o sportowcach nie ma miejsca na słowo kompromitacja.

Lubię piłkę nożną, ale od niej świat się nie zaczął i na niej się nie kończy. Sporty zimowe, tenis, górskie klimaty i sporty walki – to jest mój żywioł.

Przebiegłam maraton, rower to mój główny środek lokomocji i do tego od 27 lat jestem wegetarianką – taki ze mnie wywrotowiec.