X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Section00

historia pewnych zdjęć

o akcji

Każda historia zasługuje na opowiedzenie, także ta. Nie wiemy, gdzie jest jej początek, ale bardzo chcemy przy pomocy słuchaczy i internautów, rozwikłać tę zagadkę. W październiku 1944 roku odnaleziono album rodzinny. Z pewnością zgubił go ktoś z mieszkańców okolicznych domów, gdy po Powstaniu Niemcy wypędzali ludność cywilną ze zrujnowanego miasta.

Do kogo należał?
W jakich okolicznościach znalazł się na ulicy Długiej w Warszawie?

Chcemy się tego dowiedzieć i zaangażować słuchaczy Dwójki i internautów do pomocy. Przyda się każdy trop. Znajdźmy wspólnie właściciela albumu.​

regulamin
Kontakt

formularz

Czekamy na tropy, szczegóły, wspomnienia, które mogą przyczynić się do zidentyfikowania i odnalezienia właściciela rodzinnego albumu. Prosimy o wpisanie komentarzy do 100 znaków. Na stronie zaistnieją tylko te, które mogą nas naprowadzić na dalszy ciąg tej historii.

Historia Pewnych Zdjęć