more_horiz
Euro 2020

Euro 2020: polscy piłkarze wrócili do Sopotu. Porażki odreagowali na plaży w asyście policji

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 12:00
Piłkarze reprezentacji Polski wrócili bazy treningowej w Sopocie po odpadnięciu z Euro 2020. Jak informuje "Super Express", kadrowicze spędzili kilka godzin na plaży, podczas których byli pilnowani przez policjantów.
Reprezentanci Polski po porażce ze Szwecją
Reprezentanci Polski po porażce ze Szwecją Foto: PAP/Adam Warżawa

To nie były udane tygodnie dla polskich piłkarzy. Po klęsce ze Słowacją, nie wystarczył wywalczony remis z Hiszpanią i walka do samego końca ze Szwedami - Polska skończyła Euro 2020 z jednym punktem na koncie. 

Robert Lewandowski 1200.jpg
Euro 2020: "Lewandowski, gigant, który nie urodził się w odpowiednim kraju". Kontrowersyjna opinia o kapitanie

Podopieczni Paulo Sousy po przedwczesnym powrocie z mistrzostw Europy, wrócili do Polski i spędzili czas na sopockiej plaży. Paparazzi sfotografowali naszych zawodników rozmawiających w swoim towarzystwie aż do świtu. Wśród graczy byli m.in. Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek, Łukasz Skorupski i Mateusz Klich.

Gazeta nie poinformowała, czy było to wyjście uzgodnione z selekcjonerem, Paulo Sousą. Polska kadra już we wrześniu spotka się ponownie, podczas zgrupowania przed eliminacjami do mistrzostw świata w Katarze. Zagrają wtedy z Albanią (2 września), San Marino (5 września) i Anglią (8 września).

Czytaj także:

kp