more_horiz

Oficjalny Nadawca Radiowy

Tokyo 2020

Tokio 2020: polski mikst na ósmym miejscu w karabinie pneumatycznym

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2021 08:41
Aneta Stankiewicz i Tomasz Bartnik zajęli ósme miejsce w drugiej fazie kwalifikacji i na takiej pozycji zakończyli olimpijską rywalizację mikstów w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na dystansie 10 m.
Tomasz Bartnik podczas zawodów
Tomasz Bartnik podczas zawodów Foto: Archiwum prywatne Tomasza Bartnika
  • Igrzyska w Tokio potrwają do 8 sierpnia
  • Impreza w stolicy Japonii pierwotnie miała się odbyć rok temu, ale została przełożona z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

>>> SPRAWDŹ TABELĘ MEDALOWĄ 

Biało-czerwoni wśród ośmiu par uzyskali wynik 414,0 pkt. O złoto powalczą Chińczycy - 419 pkt z Amerykanami - 418,0, natomiast o brąz Koreańczycy - 417,5 pkt z przedstawicielami Rosyjskiej Komitetu Olimpijskiego - 417,1 pkt.

serwis Tokio grafika 1200x660 - 02.png
Tokio 2020 - SERWIS SPECJALNY

Stankiewicz (Zawisza Bydgoszcz) i Bartnik (Legia Warszawa), którzy indywidualnie w tej konkurencji zajęli - odpowiednio - 15. i 23. miejsce, w pierwszej rundzie kwalifikacji zajęli drugą lokatę, ustępując tylko duetowi z Chin, a minimalnie wyprzedzając Koreańczyków.

Rywalizacja par mieszanych w Tokio debiutuje w olimpijskim programie strzelectwa.

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - przekaże 120 godzin transmisji, relacji i serwisów z Japonii. Dodatkowo portal PolskieRadio24.pl specjalnie na to wielkie święto sportu przygotował specjalny serwis.

Igrzyska w Tokio rozpoczęły się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia. 

Czytaj także:

Zawody w stolicy Japonii pierwotnie miały się odbyć rok temu, ale zostały przełożone z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Jesteśmy jedną drużyną


Partnerzy

Partner

Zobacz także

Zobacz także