more_horiz
Pekin 2022

Pekin 2022: Polskie Radio w centrum wydarzeń, słuchaj relacji. Polak wrócił na miejsce wypadku: zamknąłem temat

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2022 15:45
Nasza ekipa dziennikarska, która liczy 9 osób już przekazuje relacje z Pekinu. Co słychać u Biało-Czerwonych, jak prezentują się areny zmagań w Pekinie? Zapraszamy do słuchania relacji wysłanników Polskiego Radia na Zimowe Igrzyska Beijing 2022.  
Polskie Radio, Oficjalny Nadawca Radiowy zaplanował ponad sto godzin transmisji i relacji, które wyemitowane zostaną na antenach: Jedynki, Trójki, Czwórki i PR24 oraz w specjalnym serwisie, który ruszy 4 lutego. Na zdjęciu radiowa ekipa oraz Dawid Kubacki
Polskie Radio, Oficjalny Nadawca Radiowy zaplanował ponad sto godzin transmisji i relacji, które wyemitowane zostaną na antenach: Jedynki, Trójki, Czwórki i PR24 oraz w specjalnym serwisie, który ruszy 4 lutego. Na zdjęciu radiowa ekipa oraz Dawid Kubacki Foto: PR/PAP

W Pekinie jest dziewięciu wysłanników Polskiego Radia: dziennikarze i jeden inżynier dźwięku i emisji. Są to reporterzy: Sylwia Urban, Rafał Bała, Andrzej Grabowski, Cezary Gurjew (szef ekipy), Marek Solecki, Robert Skrzyński (również jako oficer covidowy) i Dariusz Urbanowicz oraz Michał Jakubik - inżynier i realizator techniczny. Polskie Radio wspiera też korespondent Tomasz Sajewicz. Jako jedyny nadawca mamy możliwość relacji także spoza stref zamkniętych, mając jako jedyne polskie medium stałego korespondenta w ChRL.

Polskie Radio w stolicy Chin uruchomi własne studio nadawcze, a reporterzy będą mogli komentować rywalizację sportowców bezpośrednio ze stanowisk na arenach olimpijskich.

Planowanych jest ponad sto godzin transmisji i relacji, które wyemitowane zostaną na antenach: Jedynki, Trójki, Czwórki i PR24. Audycje nawiązujące do zmagań w Pekinie pojawią się również w Polskim Radiu Kierowców i Polskim Radiu Dzieciom. Powstanie również specjalny olimpijski serwis internetowy Portalu Polskiego Radia.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 odbędą się w dniach 4-20 lutego. Polska ekipa liczy 128 osób, w tym zawodników - 30 kobiet i 27 mężczyzn, którzy reprezentują 5 Polskich Związków Sportowych.

>>> WIĘCEJ RELACJI  W SERWISIE SPECJALNYM >>>

 pekin2022.polskieradio24.pl

Posłuchaj
06:10 Sajewicz_Pekin.mp3 Tomasz Sajewicz: restrykcje pandemiczne w największym stopniu – jak na razie – naznaczyły Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie (PolskieRadio24.pl)

 

Posłuchaj
00:24 Sochowicz Pekin wygrał z czasem .mp3 Mateusz Sachowicz cieszy się, że wygrał wyścig z czasem (IAR)

 

Posłuchaj
00:28 Mateusz Sochowicz Pekin o pierwszych ślizgach po wypadku Pekin cd.mp3 Saneczkarz Mateusz Sochowicz trzy miesiące temu miał groźny wypadek w Pekinie, teraz wrócił: na tor: zamknąłem ten temat (IAR)

 

Posłuchaj
00:11 Pekin hokej Zawadzka 1.mp3 Kanada i USA wygrają turniej hokejowy pań? Marta Zawadzka, członek zarządu Światowej Federacji Hokeja na Lodzie: wszystko jest możliwe. (IAR)

 

Posłuchaj
00:29 Pekin Dawid Kubacki: nie skaczemy przez torby w pokoju.mp3 Dawid Kubacki: nie skaczemy przez torby w pokoju (IAR)

 

Posłuchaj
00:14 Pekin Kamil Stoch: czuję ekscytację, jestem w miejscu, gdzie nie każdy może być.mp3 Kamil Stoch: czuję ekscytację, jestem w miejscu, gdzie nie każdy może być (IAR)

 

Posłuchaj
00:22 Konrad Niedźwiedzki zapewnia, że polska misja olimpijska robi wszystko, by nasi sportowcy opuścili miejsce izolacji tak szybko, jak będzie to możliwe. Konrad Niedźwiedzki, dyrektor PZŁS i szef misji olimpijskiej: nareszcie jakieś dobre wieści (IAR)

 

Posłuchaj
00:29 Konrad Niedźwiedzki, dyrektor PZŁS i szef misji olimpijskiej 1.mp3 Konrad Niedźwiedzki, dyrektor PZŁS i szef misji olimpijskiej: Natalia ma start w sobotę, zrobię wszystko, aby przynajmniej wyniki testów były szybciej (IAR)

 

Posłuchaj
00:56 Przed Ceremonią Otwarcia (online-audio-converter.com).mp3 Ceremonia otwarcia igrzysk na jednym z najpiękniejszych stadionów świata: tańczyć i śpiewać mają zwykli ludzie - mówi Cezary Gurjew (PR1)

 

Posłuchaj
01:47 Urszula Kamińska o Natalii Maliszewskiej.mp3 Natalia Maliszewska skutecznie mija rywalki na torze: mam nadzieję, że minie też COVID - mówi Urszula Kamińska, trenerka łyżwiarzy (IAR)

 

Posłuchaj
00:18 król pekin o tym że będzie chorązym.mp3 Aleksandra Król mówi o roli chorążego reprezentacji Polski: cieszę się, że będę szła obok takiej legendy (IAR)

 

Posłuchaj
00:25 Witold Bańka Pekin WADA o szansach medalowych Pekin. mp3 Witold Bańka, prezydent WADA wylicza, gdzie upatruje największe medalowe szanse Biało-Czerwonych w Pekinie (IAR)

 

Posłuchaj
00:38 Witold Bańka Pekin o roli WADA i nowej metodzie badania.mp3 Witold Bańka: w Pekinie będzie stosowany nowy sposób badania, tzw. metoda suchej krwi - opowiedział Polskiemu Radiu były minister sportu i turystyki (IAR)

 

Posłuchaj
00:49 Pekin Dawid Kubacki tak opisuje podróż do Chin.mp3 Dawid Kubacki opisał podróż do Chin: zaskoczyli nas w samolocie (IAR)

 

Posłuchaj
02:37 Pekin Andżelika Wójcik, marzy medalu.mp3 Panczenistka Andżelika Wójcik, marzy o medalu: nogę mam sprinterską - mówi w rozmowie z Cezarym Gurjewem

 

Posłuchaj
00:58 Dla Grzegorza Guzika to już trzecie igrzyska, ale twierdzi, że tym razem mieszka w najpiękniejszej wiosce olimpijskiej.mp3 Dla Grzegorza Guzika to już trzecie igrzyska, ale twierdzi, że tym razem mieszka w najpiękniejszej wiosce olimpijskiej. (IAR)

 

Posłuchaj
00:20 Kadra polskich biathlonistów we wtorek ma wolne. To ich pierwszy dzień odpoczynku, mówi Grzegorz Guzik.mp3 Kadra polskich biathlonistów we wtorek ma wolne. To ich pierwszy dzień odpoczynku, mówi Grzegorz Guzik (IAR)

 

Posłuchaj
01:03 Marek Kania - jeżeli chodzi o jedzenie, to jest dziwne, połowy boję się jeść.mp3 Marek Kania: jeżeli chodzi o jedzenie, to jest dziwne, połowy boję się jeść (IAR)

 

Posłuchaj
00:25 Panczenista Marek Kania przebywa na izolacji - w hotelu poza wioską olimpijską nie mamy dobrych warunków do treningu.mp3 Panczenista Marek Kania przebywa na izolacji w hotelu poza wioską olimpijską nie mamy dobrych warunków do treningu (IAR)

 

Posłuchaj
00:26 Domaradzka cd.mp3 Domaradzka w Yanqingu przebywa od 27 stycznia, ale - zgodnie z wytycznymi organizatorów igrzysk - na torze będzie mogła trenować dopiero od 1 lutego (IAR)

Posłuchaj
00:29 Domaradzka.mp3 Klaudia Domaradzka, zawodniczka klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra, wystartuje w rywalizacji jedynek już 7 i 8 lutego. Ale czeka ją też występ w sztafecie. Na torze w Yanqingu była już w 2021 roku na próbie przedolimpijskiej i bardzo jej się tu podobało (IAR)

 

Posłuchaj
00:17 Marcin Orłowski trener Maryna Gąsienica-Daniel 2.mp3 Marcin Orłowski, trener Maryny Gąsienicy-Daniel: Maryna ma przed sobą trzy starty, gigant, supergigant i konkurencję drużynową (IAR)

 

Posłuchaj
00:32 Marcin Orłowski trener Maryna Gąsienica-Daniel 1.mp3 Marcin Orłowski, trener Maryny Gąsienicy-Daniel: jest 12 dziewczyn, które mogą wejść na podium igrzysk (IAR)

 

Posłuchaj
00:34 Były saneczkarz Kurowski cieszy się, że dostał szansę rozwoju w nowej roli i może pozostać przy sporcie.mp3 Były saneczkarz Maciej Kurowski cieszy się, że dostał szansę rozwoju w nowej roli i może pozostać przy sporcie (IAR)

 

Posłuchaj
00:25 Maciej Kurowski.mp3 Maciej Kurowski, były polski saneczkarz w Pekinie jest ze swoimi podopiecznymi z egzotycznych krajów (IAR)

 

Posłuchaj
01:02 MyInfo, oficjalny serwis igrzysk przedstawił zestawienie 10 gwiazd. Wśród nich jest Kamil Stoch.mp3 MyInfo, oficjalny serwis igrzysk przedstawił zestawienie gwiazd. Wśród nich jest Kamil Stoch (IAR)

 

Posłuchaj
00:30 Aleksandra Król o kulinarnej stronie igrzysk.mp3 Aleksandra Król o kulinarnej stronie igrzysk: w wiosce wybredni jedzą ... pizzę (IAR)

 

Posłuchaj
00:48 A. Król o przerwanym treningu snowboardzistów mp3 Aleksandra Król o przerwanym treningu snowboardzistów (IAR)

 

Posłuchaj
01:09 Oskar Kwiatkowski Snowboard Polacy nie mogli trenować.mp3 Polscy snowboardziści mieli w niedzielę trenować. Oskar Kwiatkowski: organizatorzy nas wyprosili ze stoku (IAR)

 

Posłuchaj
00:31 Konrad Niedźwiedzki podkreśla, że wciąż jest szansa na start Natalii Maliszewskiej.mp3 Konrad Niedźwiedzki podkreśla, że wciąż jest szansa na start Natalii Maliszewskiej. (IAR)

 

Posłuchaj
00:16 Maliszewska z pozytywnym wynikiem koronawirusowego.mp3 Natalia Maliszewska z pozytywnym wynikiem testu koronawirusowego (IAR)

 

Posłuchaj
00:17 Bajcicak.mp3 Trener kadry biegaczek Martin Bajcicak żałuje, że nie udało się przyjechać do Chin na próbę przedolimpijską (IAR)

 

Posłuchaj
00:29 Marcin Nowak PKOl o sytuacji reprezentantów w związku z testami.mp3 Marcin Nowak, dyrektor ds. międzynarodowych w PKOl: sytuacja zdrowotna wydaje się opanowana (IAR)

 

Posłuchaj
00:32 Maciej Staręga w Pekinie przez dwa miesiące tu sie nic nie zmieniło.mp3 Maciej Staręga sprawdza trasy w Pekinie: przez dwa miesiące tu się nic nie zmieniło (IAR)

 

Posłuchaj
00:13 Staręga.mp3 Biegacz Maciej Staręga poznał też już trasę sprintu - czyli swej koronnej konkurencji. Nie wie jednak jeszcze czy trasa w Chinach będzie dla niego odpowiednia. (IAR)

 

Posłuchaj
00:21 Urszula Kamińska.mp3 Zdaniem trenerki kadry short tracku, Urszuli Kamińskiej, lód w Pekinie być nieco zbyt miękki jak na potrzeby tej dyscypliny sportu. (IAR)

 

Posłuchaj
02:55 Aleksandra Król Jestem w życiowej formie, będę walczyć o medale Pekin.mp3 Aleksandra Król: jestem w życiowej formie, będę walczyć o medale - mówi snowboardzistka w rozmowie z Robertem Skrzyńskim (IAR)

 

Posłuchaj
03:08 Jakub Kowalewski, saneczkarz: Na tym torze główną rolę odgrywa sprzęt.mp3 Jakub Kowalewski: na tym torze główną rolę odgrywa sprzęt - mówi saneczkarz w rozmowie z Sylwią Urban (IAR)

 

Posłuchaj
00:27 Marcisz.mp3 Izabela Marcisz nie narzeka na warunki w jakich przyjdzie rywalizować (IAR)

 

Posłuchaj
00:16 Izabela Marcisz przed startem w Pekinie.mp3 Biegaczka narciarska Izabela Marcisz nie stawia sobie konkretnych celów na igrzyskach (IAR)

 

Posłuchaj
00:30 Konrad Niedźwiedzki, szef misji olimpijskiej o przypadkach COVID wśró Biało-Czerwonych ..mp3 Konrad Niedźwiedzki, szef misji olimpijskiej o przypadkach COVID-19 wśród Biało-Czerwonych (IAR)

 

Posłuchaj
00:17 Ireneusz Kutyła., oficer covidowy reprezentacji Polski o problemach przed wylotem z Polski.mp3 Ireneusz Kutyła., oficer covidowy reprezentacji o problemach przed wylotem z Polski (IAR)

>>> WIĘCEJ RELACJI  W SERWISIE SPECJALNYM >>>

 pekin2022.polskieradio24.pl

Polskie Radio, Patron Medialny Polskiego Komitetu Olimpijskiego Polskie Radio, Patron Medialny Polskiego Komitetu Olimpijskiego

więcej

arrow_forward

Zobacz także

Zobacz także