more_horiz
Section50
Pekin 2022 HOKEJ NA LODZIE
Section06

Hokej na lodzie

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022: HOKEJ NA LODZIE

MĘŻCZYŹNI

GRUPA A
10 lutego, godz. 14:10 - USA vs. Chiny
10 lutego, godz. 14:10 - Kanada vs. Niemcy
12 lutego, godz. 5:10 - Kanada vs. USA
12 lutego, godz. 9:40 - Niemcy vs. Chiny
13 lutego, godz. 14:10 - Chiny vs. Kanada
13 lutego, godz. 14:10 - USA vs. Niemcy

GRUPA B
9 lutego, godz. 9:40 - ROC vs. Szwajcaria
9 lutego, godz. 14:10 - Czechy vs. Dania
11 lutego, godz. 5:10 - Dania vs. ROC
11 lutego, godz. 9:40 - Czechy vs. Szwajcaria
12 lutego, godz. 14:10 - ROC vs. Czechy
12 lutego, godz. 14:10 - Szwajcaria vs. Dania

GRUPA C
10 lutego, godz. 5:10 - Szwecja vs. Łotwa
10 lutego, godz. 9:40 - Finlandia vs. Słowacja
11 lutego, godz. 9:40 - Szwecja vs. Słowacja
11 lutego, godz. 14:10 - Łotwa vs. Finlandia
13 lutego, godz. 5:10 - Słowacja vs. Łotwa
13 lutego, godz. 9:40 - Finlandia vs. Szwecja

Zwycięzcy grup, a także najlepszy zespół z drugich miejsc bezpośrednio awansują do ćwierćfinałów. Pozostali zmierzą się w rundzie play-off.

PLAY-OFF
15 lutego, godz. 5:10
15 lutego, godz. 7:00
15 lutego, godz. 9:40
15 lutego, godz. 14:10

ĆWIERĆFINAŁY
16 lutego, godz. 5:10
16 lutego, godz. 7:00
16 lutego, godz. 9:40
16 lutego, godz. 14:30

PÓŁFINAŁY
18 lutego, godz. 5:10
18 lutego, godz. 14:10

MECZ O BRĄZ
19 lutego, godz. 14:10

FINAŁ
20 lutego, godz. 5:10


KOBIETY

GRUPA A
3 lutego, godz. 5:10 - Szwajcaria vs. Kanada
3 lutego, godz. 14:10 - Finlandia vs. USA
4 lutego, godz. 5:10 - ROC vs. Szwajcaria
5 lutego, godz. 5:10 - Kanada vs. Finlandia
5 lutego, godz. 14:10 - USA vs. ROC
6 lutego, godz. 14:10 - Szwajcaria vs. USA
7 lutego, godz. 5:10 - Kanada vs. ROC
7 lutego, godz. 14:10 - Finlandia vs. Szwajcaria
8 lutego, godz. 5:10 - USA vs. Kanada
8 lutego, godz. 14:10 - ROC vs. Finlandia

GRUPA B
3 lutego, godz. 5:10 - Chiny vs. Czechy
3 lutego, godz. 9:40 - Japonia vs. Szwecja
4 lutego, godz. 5:10 - Dania vs. Chiny
5 lutego, godz. 9:40 - Dania vs. Japonia
5 lutego, godz. 9:40 - Czechy vs. Szwecja
6 lutego, godz. 9:40 - Chiny vs. Japonia
7 lutego, godz. 9:40 - Czechy vs. Dania
7 lutego, godz. 14:10 - Szwecja vs. Chiny
8 lutego, godz. 9:40 - Japonia vs. Czechy
8 lutego, godz. 14:10 - Szwecja vs. Dania

Wszystkie pięć zespołów z grupy A, a także trzy najlepsze z grupy B awansują do ćwierćfinałów.

ĆWIERĆFINAŁY
11 lutego, godz. 5:10
11 lutego, godz. 14:10
12 lutego, godz. 5:10
12 lutego, godz. 9:40

PÓŁFINAŁY
14 lutego, godz. 5:10
14 lutego, godz. 14:10

O BRĄZ
16 lutego, godz. 12:30

FINAŁ
17 lutego, godz. 5:10

Tabela medalowa

Konkurencja

Złoto

Srebro

Brąz

Section07

więcej

arrow_forward
Section51