X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Eugeniusz Kłopotek

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2008 08:01
Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego Eugeniusz Kłopotek uważa, że rząd nie może ulec szantażowi międzynarodowych federacji piłkarskich, które nie uznały decyzji o wprowadzeniu kuratora do Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Audio

Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego Eugeniusz Kłopotek uważa, że rząd nie może ulec szantażowi międzynarodowych federacji piłkarskich, które nie uznały decyzji o wprowadzeniu kuratora do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia powiedział, że zdecydowanie popiera działania ministra sportu Mirosława Drzewieckiego.

Eugeniusz Kłopotek mówił, że nie wolno ustąpić w sporze z PZPN-em, dopóki w Związku łamane jest prawo. Odnosząc się do sytuacji w PZPN poseł powiedział, że trzeba, jak to ujął, "wyczyścić tę stajnię" i naprawić zło, a następnie stworzyć organizacji możliwość działania zgodnego zarówno z jej statutem, jak i z polskim prawem.

Eugeniusz Kłopotek ma nadzieję, że konflikt w polskiej piłce uda się zażegnać. Poseł uważa, że Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej FIFA nie odbierze nam prawa organizacji mistrzostw Europy w 2012 roku ryzykując otwarty konflikt z Polską i Ukrainą.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak