X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2008 07:48
Joachim Brudziński, przewodniczący zarządu głównego PiS uważa, że wysokie poparcie społeczne dla obecnego rządu wynika z dobrej strategii marketingowej, a nie z faktycznych osiągnięć koalicji PO-PSL.
Audio

Joachim Brudziński, przewodniczący zarządu głównego PiS uważa, że wysokie poparcie społeczne dla obecnego rządu wynika z dobrej strategii marketingowej, a nie z faktycznych osiągnięć koalicji PO-PSL.

Gość Sygnałów Dnia Programu Pierwszego Polskiego Radia nazwał strategię rządów Donalda Tuska "polityką tabloidalną", która skupia się na działaniach medialnych, a nie na skutecznym sprawowaniu władzy. Joachim Brudziński podkreslił przy tym, że od chwili przejęcia władzy przez koalicję PO i Ludowców, nie podjęto działań zmierzających do rozwiązania najważniejszych społecznych problemów.

Polityk PiS skomentował ostatnie wypowiedzi Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, komplementujące działania Donalda Tuska w polityce zagranicznej. Zdaniem Brudzińskiego, zmiana opinii prezydenta co do polityki zagranicznej prowadzonej obecnie przez rząd, wynika z przejmowania w niej priorytetów Pałacu Prezydneckiego.

W opinii posła Prawa i Sprawiedliwości zapowiadane weto prezydenta wobec planowanych zmian w ustroju prokuratur, wynika z jego koncepcji w której sprzeciwia się tworzeniu kolejnych, zamkniętych korporacji.

Joachim Brudziński odniósł się też do wczorajszej deklaracji parlamentu Kosowa w sprawie niepodległości. Polityk ocenił, że uznanie niezalezności nowego państwa może dać argumenty Rosji w jej polityce zagranicznej nie przyjaznej dla sąsiadów. Przypomniał tu o aspiracjach niepodległościowych dwóch zbuntowanych prowincji Gruzji - Abchazji i Osetii Południowej.

Brudziński podkreślił, że Kosowo jest dla Serbów historycznym regionem, podobnie jak dla Polaków Wawel. Polityk uznał, że parlament Kosowa pospieszył się z deklaracją niepodległości, ponieważ - w opinii posła - to państwo nie ma obecnie szans na samodzielne trwanie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak