X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"This Day": Ukraiński samolot lądował awaryjnie w Nigerii

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2009 09:30
Gdy przedstawiciele miejscowych służb bezpieczenstwa weszli na jego podkład, odkryli nielegalny transport broni. Jak podaje BBC, znaleziono co najmniej 18 skrzynek z granatami i amunicją.
Audio

W Kano w Nigerii awaryjnie lądował ukraiński samolot. Gdy przedstawiciele miejscowych służb bezpieczenstwa weszli na jego podkład, odkryli nielegalny transport broni. Jak podaje BBC, znaleziono co najmniej 18 skrzynek z granatami i amunicją.       

Według nigeryjskiej gazety This Day, przechwycona na lotnisku w Kano broń miała trafić do Gwinei Równikowej. W tym państwie wielokrotnie dochodziło do prób siłowego przejęcia władzy.        

Według nigeryjskiej gazety, aresztowano czterech członków załogi, w tym dwóch pilotów. Nie pdano ich narodowości. Zatrzymano również nigeryjskiego urzędnika, który wydał zgodę na lądowanie samolotu w Kano.        

Nigeryjskie władze powiedziały dziennikowi This Day, że odkrycie próby przymytu broni jest "ogromnym sukcesem tamtejszych służb celnych".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak