X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Rz": Sprawdzą skok na mailową skrzynkę

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2009 06:20
Prokuratorzy sprawdzają, czy ktoś przejął adres mailowy obrońcy policjantów w sprawie Olewnika- dowiedziała się "Rzeczpospolita".
Prokuratorzy sprawdzają, czy ktoś przejął adres mailowy obrońcy policjantów w sprawie Olewnika- dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Śledczy dotarli do nowego tropu wskazującego, że włamywaczom, którzy w lipcu weszli do domu Jolanty Turczynowicz- Kieryłło- chodziło o coś więcej niż zwykły rabunek.

Zdaniem pracownika wymiaru sprawiedliwości, na którego powołuje się "Rzeczpospolita", jest pewne, że ktoś włamał się do skrzynki poczty elektronicznej. Sprawa trafia na najwyższy szczebel: do Wydziału do spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie. Z ustaleń "Rzeczpospolitej" wynika, że skok na skrzynkę zaczęli sprawdzać śledczy. Prokuratorzy mieli to zrobić by ustalić czy ktoś przeglądał pocztę mecenas i dlatego wystąpili do właścicieli serwera na którym zarejestrowana jest skrzynka o tak zwaną historię wejść. Tymczasem w systemie nie ma śladów logowania do poczty mecenas.

Według wysokiego rangą oficera kontrwywiadu na którego powołuje się "Rzeczpospolita", w Polsce tylko Agencja Bezpiczeństwa Wewnętrznego i Agencja Wywiadu mają możliwość czytania poczty elektronicznej. Ich programy są w stanie bardzo dyskretnie przeczytać informacje.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)