X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

"Koledzy w PO powinni się bać"

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2010 08:26
Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO mówi, że musi się zastanowić nad swoim miejscem w Platformie Obywatelskiej.
Audio


Powód? Udział przedstawiciela ministra skarbu w radzie nadzorczej Telewizji Polskiej w ostatnich przetasowanich personalnych na najwyższych szczeblach TVP.

Iwona Śledzińska-Katarasińska powiedziała, że "byłaby rozczarowana", gdyby się okazało, że zmiany były efektem porozumienia PO z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. - Sądziłam, że ambicją środowiska PO jest wdrożenie w życie ustawy, która choć tymczasowa daje szansę na pewną jakościową zmianę - stwierdziła. Posłanka zapowiada, że będzie chciała "znaleźć autorów puczu" w TVP.

Jej zdaniem, to co się stało z władzami TVP jest rozwiązaniem, które może opóźnić wybór władz w konkursach spośród osób wskazanych przez wyższe uczelnie. Powodem jest - jak to sformułowała - obecność w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji "dwóch dżentelmenów z SLD".

- Co oni mają zmieniać - pyta - skoro Włodzimierz Czarzasty już jeździ po wszystkich spółkach radiowych po kraju. Dla posłanki Śledzińskiej-Katarasińskiej, jest to "wesoły autobus pana Czarzastego". W jej opinii, Czarzasty "już sobie ustawia tam ludzi i wpływy", bo jest przyzwyczajony do takiego działania. - O to mam pretensję do PO - mówi w wywiadzie posłanka.

sm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czym jeszcze zaskoczy nas PO?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2010 10:24
Prawdopodobnie nie będzie niespodzianki podczas dzisiejszego Zjazdu Krajowego Platformy Obywstelskiej - szefem partii pozostanie Donald Tusk. Pierwotnie delegaci mieli również zająć się zmianami w statucie PO, zgodnie z którymi poszerzony miał być zarząd krajowy o 20 osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hanna Gronkiewicz-Waltz w Salonie politycznym Trójki

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2010 09:22
Gościem Salonu politycznego Trójki była Hanna Gronkiewicz-Waltz - w-ce przewodnicząca PO, Prezydent Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PO wybrała nowe władze klubu

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2010 18:39
Sławomir Rybicki, Waldy Dzikowski, Ireneusz Raś, Wojciech Wilk, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Małgorzata Kidawa-Błońska, Rafał Grupiński i Jarosław Gowin - to nowi wiceprzewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej. Skarbnikiem klubu została Magdalena Kochan, a sekretarzem Czesław Mroczek.
rozwiń zwiń