more_horiz
Wiadomości

Barbara Kraftówna: rola Honoraty z "Czterech pancernych" wciąż za mną idzie

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2018 17:56
- Ze zdumieniem stwierdziłam już dawno, że rola Honoraty z "Czterech pancernych" idzie ze mną właściwie przez wszystkie sezony - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Barbara Krafftówna. Niedawno odbył się benefis z okazji 90. urodzin słynnej aktorki.

- Co prawda tylko co odbył se mój jubileusz 90-lecia, ale jestem na chodzie, absolutnie - mówi Barbara Krafftówna. Słynna aktorka przy okazji rozmowy z portalem PolskieRadio24.pl przyjechała pod siedzibę Teatru Polskiego w Warszawie. I to nie byle jakim środkiem lokomocji, bo legendarnym czołgiem "Rudy", którym po wojennych ścieżkach jeździli bohaterowie "Czterech pancernych i psa". Pod teatrem czekał na Barbarę Krafftównę Franciszek Pieczka, który w serialu zagrał rolę Gustlika.

msze

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem