X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Morąg: zwolnienia lekarskie nauczycieli. Odwołane lekcje, zajęcia w świetlicach

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 15:08
W większości szkół w Morągu odwołano w środę lekcje z powodu nieobecności nauczycieli. Około 130 z nich przebywa na zwolnieniach lekarskich. Dzieciom zapewniono zajęcia w świetlicach – podał wiceburmistrz Leszek Biernacki.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com

Informacje o odwołaniu lekcji w szkołach w Morągu (warmińsko-mazurskie) z powodu zwolnień lekarskich nauczycieli domagających się podwyżek pierwsze podało RMF. 

Wiceburmistrz Morąga poinformował, że z czterech szkół podstawowych w mieście w jednej zdołano, choć z pewnymi problemami, zorganizować zajęcia lekcyjne. W dwóch szkołach lekcje się nie odbywają i dzieci przebywają na zajęciach opiekuńczych. W czwartej szkole w klasach 1-3 lekcje są realizowane, a w starszych oddziałach lekcje odwołano, ale dzieciom zapewniono opiekę w świetlicy.

130 osób na L4

- Do tej pory mamy informacje o tym, że około 130 nauczycieli przebywa na zwolnieniach lekarskich, wciąż napływają informacje z ZUS i nie jest to ostateczna liczba. Liczba nieobecnych nauczycieli może się także zmieniać w odniesieniu do tych, którzy rozpoczynają pracę w późniejszych godzinach – wyjaśnił Leszek Biernacki.

Dodał, że na razie wiadomo, że taka sytuacja może potrwać do piątku. Dyrektorzy szkół zaapelowali do rodziców, by w razie możliwości pozostawić dzieci w domach. Podkreślił, że w szkołach wiejskich i w przedszkolach w środę zajęcia odbywają się normalnie.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nauczyciele na zbiorowym L4. Oddolny protest środowiska

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2018 13:54
- Dla nas to pozytywny objaw wzburzenia środowiska - powiedział o proteście nauczycieli Ryszard Proksa, przewodniczący Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność.
rozwiń zwiń