X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: pokój na Bliskim Wschodzie jednym z najistotniejszych wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 06:05
"Polska traktuje kwestię pokoju na Bliskim Wschodzie jako jedno z najistotniejszych wyzwań polityki zagranicznej i obronnej" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. 
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: KPRM/P.Tracz

W połowie lutego (13-14.02) w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja bliskowschodnia współorganizowana ze Stanami Zjednoczonymi. Zaproszenia do udziału w niej skierowano do szefów MSZ kilkudziesięciu krajów. 

Premier Mateusz Morawiecki napisał, że pokój na Bliskim Wschodzie to jedno z najistotniejszych wyzwań. "Powstrzymanie walk w tym newralgicznym regionie jest kwestią fundamentalną, jeśli chodzi o zapewnienie stabilizacji i bezpieczeństwa całego świata" - uważa szef polskiego rządu.

Szczegółowy harmonogram konferencji i listę jej uczestników przedstawi w najbliższym czasie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Resort jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia razem z partnerami ze Stanów Zjednoczonych. W trakcie spotkania szczególny nacisk ma być położony na omówienie sytuacji w Iranie, o czym mówił w rozmowie z telewizją Fox News sekretarz stanu USA Mike Pompeo.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak