more_horiz
Wiadomości

Tomasz Terlikowski: często środowiska LGBT werbują ludzi niejawnie

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 08:58
- Akceptuje się każde możliwe odstępstwo od normy seksualnej. Chodzi o to, by nie rodzice decydowali o wychowaniu dziecka, ale państwo. Ten model będzie się zmieniał w zależności od ideologii państwa - podkreślił na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Terlikowski, publicysta.
Audio
  • 12.01.19 Publicysta: środowiska LGBT werbują też niejawnie
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Uwe Aranas

Tomasz Terlikowski przypomniał, że celem rewolucji francuskiej było zniszczenie rodziny. - To działanie, żeby zniszczyć naszą wolność i odebrać nam zdolność do decydowania nie tylko o sobie, ale również o naszych dzieciach. Teraz dzieje się to z użyciem miękkich środków. W ten sposób likwidowana jest więź międzyludzka - powiedział publicysta.

Gość PR24 zauważył, że werbunek dzieci przez środowiska homoseksualne odbywa się jawnie. - Jak ktoś wysyła dzieci na warsztaty LGBT to wie, co robi. Często jednak takie działania prowadzone są niejawnie, np. w szkole pod pozorem lekcji o zabezpieczeniu przed niechcianymi relacjami seksualnymi. W ich trakcie przekazuje się również rzeczy, które są nieodpowiednie - wskazał Tomasz Terlikowski.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu był Robert Tekieli.

Polskie Radio 24/ras

_____________________

Data emisji: 12.01.19

Godzina emisji: 8:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak