X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tomasz Terlikowski: często środowiska LGBT werbują ludzi niejawnie

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 08:58
- Akceptuje się każde możliwe odstępstwo od normy seksualnej. Chodzi o to, by nie rodzice decydowali o wychowaniu dziecka, ale państwo. Ten model będzie się zmieniał w zależności od ideologii państwa - podkreślił na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Terlikowski, publicysta.
Audio
  • 12.01.19 Publicysta: środowiska LGBT werbują też niejawnie
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Uwe Aranas

Tomasz Terlikowski przypomniał, że celem rewolucji francuskiej było zniszczenie rodziny. - To działanie, żeby zniszczyć naszą wolność i odebrać nam zdolność do decydowania nie tylko o sobie, ale również o naszych dzieciach. Teraz dzieje się to z użyciem miękkich środków. W ten sposób likwidowana jest więź międzyludzka - powiedział publicysta.

Gość PR24 zauważył, że werbunek dzieci przez środowiska homoseksualne odbywa się jawnie. - Jak ktoś wysyła dzieci na warsztaty LGBT to wie, co robi. Często jednak takie działania prowadzone są niejawnie, np. w szkole pod pozorem lekcji o zabezpieczeniu przed niechcianymi relacjami seksualnymi. W ich trakcie przekazuje się również rzeczy, które są nieodpowiednie - wskazał Tomasz Terlikowski.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu był Robert Tekieli.

Polskie Radio 24/ras

_____________________

Data emisji: 12.01.19

Godzina emisji: 8:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak