X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sejm: posłowie zagłosują ws. budżetu państwa na ten rok

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 07:24
Posłowie zdecydują dziś o tegorocznym budżecie państwa. We wtorek w tej sprawie spotkała się sejmowa komisja finansów publicznych, która zaopiniowała ponad 100 poprawek do tegorocznego planu finansów państwa zgłoszonych podczas drugiego czytania. 
Audio
  • Posłowie zdecydują o budżecie państwa. Relacja Karola Tokarczyka (IAR)
Sejm
SejmFoto: Krzysztof Białoskórski

Na początku posiedzenia komisji posłowie nie zgodzili się na odrzucenie projektu ustawy budżetowej w całości. Głosowanie przeprowadził przewodniczący komisji Andrzej Szlachta.

Projekt przyszłorocznego budżetu zakłada między innymi wzrost Produktu Krajowego Brutto o 3,8 procent, średnioroczną inflację na poziomie 2,3 procent oraz deficyt budżetowy nie wyższy niż 28,5 miliarda złotych. 

Drugie czytanie odbyło się w Sejmie w połowie grudnia. Na przełomie stycznia i lutego powinno być znane wykonanie ubiegłorocznego budżetu państwa. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak