X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Magdalena Adamowicz: wierzę, że dobro rozleje się dalej, że skończy się fala nienawiści

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2019 14:42
Pawle, zachęcałeś do czynienia dobra tu, w małej ojczyźnie, w Gdańsku; wierzę, że to dobro rozleje się dalej, że podziały zaczną się zacierać, że skończy się fala nienawiści - mówiła w sobotę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku Magdalena Adamowicz żegnając zmarłego męża.
Żona zmarłego Magdalena Adamowicz (C) i córka Antonina (L). W południe w Bazylice Mariackiej w Gdańsku rozpoczęła się msza pogrzebowa prezydenta miasta Pawła Adamowicza
Żona zmarłego Magdalena Adamowicz (C) i córka Antonina (L). W południe w Bazylice Mariackiej w Gdańsku rozpoczęła się msza pogrzebowa prezydenta miasta Pawła AdamowiczaFoto: PAP/Adam Warżawa

"Wierzę, że Twoje idee, myśli, Twoja twórczość nie umrze razem z Tobą, że Twoi przyjaciele zadbają o kontynuację Twojego dzieła i że zostaniesz oczyszczony ze wszystkich pomówień" - powiedziała Magdalena Adamowicz.

"Ty uczyłeś otwartości, miłości, empatii, zachęcałeś do czynienia dobra tu, w małej ojczyźnie, w Gdańsku, ja wierzę, że to dobro rozleje się dalej na inne miasta, na cały świat, że podziały zaczną się zacierać, że skończy się fala nienawiści" - powiedziała żona zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska.  

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pożegnanie Pawła Adamowicza. Oto trasa konduktu pogrzebowego

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 14:30
Trasa konduktu, w którym trumna z ciałem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zostanie przeniesiona do Bazyliki Mariackiej, będzie wiodła obok miejsc istotnych dla zmarłego tragicznie samorządowca, w tym jego rodzinnego domu i szkół, w których pobierał naukę.
rozwiń zwiń