X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kielce: poważna awaria ciepłownicza, nawet 10 tys. osób bez ogrzewania

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 18:21
Z powodu awarii sieci ciepłowniczej nawet 10 tys. mieszkańców dwóch kieleckich osiedli nie ma od niedzielnego popołudnia ogrzewania i ciepłej wody w domach – poinformowała rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Kielcach Anna Niedzielska.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Ozgur Guvenc/Shutterstock.com

Ciepło nie dociera do mieszkań i domów na osiedlach Świętokrzyskie i Słoneczne Wzgórze. Wg szacunków, problem może dotyczyć ok. 10 tys. mieszkańców tych dwóch dużych kieleckich osiedli. Znajdują się tam głównie bloki. 

Jak wyjaśniała Anna Niedzielska, prawdopodobnie uszkodzona została główna linia zasilająca te osiedla. - Zlokalizowanie awarii jest bardzo trudne. Wiemy mniej więcej na którym odcinku do niej doszło, ale w tym miejscu znajduje się bardzo wysoka skarpa, a sieć jest głęboko pod tą skarpą - dodała.

Ekipy MPEC na miejscu pracują nad lokalizacją awarii. Wg Niedzielskiej, przed nocą raczej nie uda się wznowić dostaw ciepła do budynków na osiedlach.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak