X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Zabójca prezydenta Gdańska po jednorazowych badaniach psychiatrycznych

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 18:19
Najwcześniej za kilka dni będzie znana opinia biegłych na temat stanu zdrowia i poczytalności zabójcy prezydenta Gdańska. Stefan W. przeszedł w środę jednorazowe badania psychiatryczne. Odbyły się one w areszcie śledczym, w którym przebywa mężczyzna i przeprowadziło je dwóch psychiatrów. 
Zatrzymanie Stefana W.
Zatrzymanie Stefana W.Foto: Twitter/PomorskaPolicja

Jak mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, może się okazać, że jednorazowe badanie podejrzanego będzie niewystarczające.

- Jeżeli po jednorazowym badaniu sądowo-psychiatrycznym biegli nie są w stanie wydać opinii co do stanu poczytalności podejrzanego, wówczas wnioskują do prokuratura o badania sądowo-psychiatryczne w warunkach obserwacji - tłumaczy prokurator. Obserwacja taka może potrwać maksymalnie dwa miesiące.

Do zamachu na prezydenta Gdańska doszło podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Paweł Adamowicz dostał trzy ciosy nożem. Zmarł dzień później w szpitalu. Stefanowi W. za morderstwo grozi dożywocie.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak