X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Oblodzenie nawierzchni dróg i chodników na Warmii i Mazurach oraz Podlasiu. IMGW ostrzega

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 16:32
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę ostrzeżenia pierwszego stopnia dla woj. warmińsko-mazurskiego i woj. podlaskiego przed oblodzeniem nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.
Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność
Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożnośćFoto: Pixabay

Jak wyjaśnia instytut, ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza, że przewidywane warunki sprzyjają wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. IMGW zaleca ostrożność oraz śledzenie komunikatów i sytuacji pogodowej.

Jak informuje IMGW, w środę cała Polska znajdzie się w zasięgu wyżu, którego centrum przemieści się nad obszar Czech. Do Polski będzie napływała chłodna, polarna morska masa powietrza. Ciśnienie początkowo będzie spadać, potem nieznacznie wzrośnie.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1014 hPa i będzie spadać.

W środę zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami na zachodzie i południowym zachodzie. Miejscami, głównie we wschodniej połowie kraju opady śniegu, na północny opady deszczu ze śniegiem, a na północnym zachodzie opady deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosiła od 0 st. na północnym wschodzie do 4 st. na północnym zachodzie; w miejscowościach podgórskich termometry pokażą około -1 st. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Opady śniegu lub śniegu z deszczem występują w województwach: podlaskim i małopolskim, a w woj. warmińsko-mazurskim występują opady mżawki - informuje z kolei GDDKiA w środę po południu w komunikacie drogowym. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad piodała, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Na sieci dróg krajowych pracuje 31 pojazdów do zimowego utrzymania.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak