more_horiz
Wiadomości

Joanna Borowiak: bez powiązań z ratuszem trudno inwestować w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 17:10
- Autorzy artykułów w "Gazecie Wyborczej" ani razu nie zająknęli się, że sprawa obnaża oblicze tego, co się dzieje w warszawskim ratuszu. To, że ktoś, kto nie jest z nim powiązany oznacza, że nie może prowadzić inwestycji - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Joanna Borowiak, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Joanna Borowiak podkreśliła, że cała afera "Taśm Kaczyńskiego" przejdzie do historii, jako ta, której nie było. - Artykuły udowadniają, że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem wysokiej uczciwości. Próbowano pokazać prezesa PiS, jako osobę, która nie ma wiedzy związanej z biznesem. CBA nie znalazła podstaw, by w szczególny sposób sprawdzać jego oświadczenie majątkowe - wyjaśniła gość Polskiego Radia 24.

Parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości przyznała, że mocno porusza ją fakt, że "Solidarność" wycofuje się z rady Europejskiego Centrum Solidarności. Chodzi o to, jak daleko idee Centrum odeszły od idei "Solidarności". Brakuje tam chociażby działu poświęconego legendzie związku Annie Walentynowicz. Chcemy, by w ECS pokazywano prawdę. Nie ma tam np. mowy o twarzy Lecha Wałęsy jako TW "Bolka" - zauważyła Joanna Borowiak.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Krzysztof Świątek.

PR24/ras

____________________ 

Data emisji: 07.02.2019

Godzina emisji: 16:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Suski po wpisie Donalda Tuska: PO powinna uderzyć się w pierś i spalić się ze wstydu

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2019 18:48
- Droga Platformo Obywatelska uderzcie się w piersi, bo powinniście się spalić ze wstydu. Za rządów Donalda Tuska były zakładane setki podsłuchów dziennikarzom, politykom, a nawet żonom polityków - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marek Suski. Szef gabinetu politycznego premiera odniósł się do twitterowego wpisu przewodniczącego RE.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiceprezes Wiosny: utrzymujemy się z wpłat i darowizn Polek i Polaków

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 17:25
- Pokażemy kto i jakie kwoty wpłacił oraz ile wydaliśmy na działania polityczne, łącznie z konwencją. Wszyscy będą mile zaskoczeni jak oszczędnie można prowadzić politykę w Polsce. Utrzymujemy się z wpłat i darowizn Polek i Polaków – powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Anaszewicz, wiceprezes partii Wiosna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Sachajko: AGROunia dąży do realnych zmian na wsi

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 17:55
- Powstał nowy ruch, niezwiązany z dotychczasowymi partiami. Izby rolnicze czy związki bardzo dobrze dogadują się z każdym ministrem rolnictwa, a na wsi jest coraz gorzej - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15. 
rozwiń zwiń