X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawa: koniec utrudnień w al. Prymasa Tysiąclecia po awarii studzienki

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 19:23
 - Prawy pas al. Prymasa Tysiąclecia jest już przejezdny - poinformowała rzeczniczka ZDM Karolina Gałecka. W poniedziałek popołudniu za rondem Zesłańców Syberyjskich doszło do awarii studzienki kanalizacyjnej, prawy pas w kierunku Woli był wyłączony z ruchu. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Zarząd Dróg Miejskich Warszawa/facebook

Jak poinformowała Karolina Gałecka, awaria została naprawiona przed godziną 18, ale pas ulicy był zablokowany jeszcze przez godzinę, ponieważ "asfalt musiał zawiązać się wokół studzienki". 

Jak wyjaśniła rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich, awaria wynikała z tego, że niegdyś, budując jezdnię, nie brano pod uwagę poziomowania studzienek, by były na równi z poziomem jezdni, i używano materiałów gorszej jakości, głównie cementu, kładzionego wokół opaski na studzience. - W al. Prymasa Tysiąclecia mamy około 140 studzienek. Część z nich była wymieniana. Część na pewno wymaga wymiany - zaznaczyła. 

- Wkrótce ogłosimy przetarg na wymianę uszkodzonych włazów i regulację tych, które nie są na równi z asfaltem. Ten przetarg będzie dotyczył w sumie ponad 200 włazów. To nie tylko włazy w al. Prymasa Tysiąclecia, ale również na innych często uczęszczanych arteriach, jak Trasa Siekierkowska, Łazienkowska, al. Krakowska czy ul. Starzyńskiego - dodała rzeczniczka ZDM.

mt

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak