X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Straż Graniczna odzyskała Jaguara skradzionego w Holandii. Kierowca był poszukiwany przez sąd

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 16:21
Skradziony w Holandii samochód marki Jaguar o wartości około 150 tys. złotych zatrzymali w Przemyślu funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce. Jego kierowca, 27-letni mieszkaniec pow. przemyskiego, był poszukiwany przez sąd.
Jaguar XF odzyskany przez Straż Graniczną w Przemyślu.
Jaguar XF odzyskany przez Straż Graniczną w Przemyślu. Foto: Straż Graniczna/Przemyśl

Jak poinformował Piotr Zakielarz z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, patrol SG z placówki w Medyce skontrolował pojazd marki Jaguar XF, wyprodukowany w 2017 roku, na niemieckich numerach rejestracyjnych.

- Uwagę funkcjonariuszy wzbudziły dokumenty przedstawione przez kierowcę: karta pojazdu i dowód rejestracyjny. W wyniku szczegółowego sprawdzenia ustalono, że dane właściciela na dokumentach zostały sfałszowane, numery identyfikacyjne auta zostały wymienione, a pojazd jest poszukiwany w całej Europie w związku z kradzieżą zgłoszoną na terenie Holandii - wyjawił Zakielarz.

To 11 odzyskany pojazd w tym roku

Dodał, że w trakcie sprawdzania kierowcy w bazach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany przez przemyski sąd do odbycia kary. Aby jej uniknąć musiał zapłacić 3 tys. zł grzywny.

Mężczyzna uiścił opłatę i został zwolniony. Zakielarz dodał, że wszczęto jednak postępowanie dotyczące skradzionego Jaguara.

Według statystyk BiOSG jest to już 11. skradziony pojazd zatrzymany w 2019 roku przez Straż Graniczną na Podkarpaciu. Ich łączna szacunkowa wartość to około 650 tys. złotych.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak