X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Debata Dnia. Publicyści o poparciu dla partii politycznych

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 18:59
Nie jestem zaskoczony wysokimi notowaniami partii Wiosna. Mamy do czynienia z efektem świeżości, widać też zniechęcenie wyborców nie tyle w stosunku do PO (...), co przywództwa Grzegorza Schetyny - powiedział w Debacie Dnia Hubert Biskupski z "Super Expressu". Gościem Polskiego Radia 24 był również Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa. 
Audio
  • 11.02.19 Debata Dnia. Publicyści o poparciu dla partii politycznych
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: sejm.pl

Według ostatnich sondaży, uwzględniających już partię Wiosna, ugrupowanie Roberta Biedronia może liczyć na poparcie na poziomie kilkunastu procent. Zdaniem Huberta Biskupskiego, wyniki nowej formacji nie są zaskoczeniem. - Mamy do czynienia z efektem świeżości, widać też zniechęcenie wyborców nie tyle w stosunku do PO (...), co przywództwa Grzegorza Schetyny - wskazywał gość PR24. Tomasz Truskawa z kolei ze sceptycyzmem odnosił się do programu Wiosny.

- To nie jest ugrupowanie, które nastawia się na realizację celów ekonomicznych - sprawy gospodarcze to "etykietki" ponalepiane na ideologiczne rusztowanie, na którym oparta jest formacja - ocenił.

W opinii Truskawy, choć PiS prowadzi w sondażach, jesienne wybory nie muszą być satysfakcjonujące dla tej partii. - Wybory można wygrać, ale nie rządzić - to jest realne zagrożenie dla PiS. Znaczenie będzie miało to, ile podmiotów wejdzie do parlamentu - wskazywał. Hubert Biskupski natomiast, w kontekście partii Jarosława Kaczyńskiego, przewidywał, że publikacje "Gazety Wyborczej" nie wpłyną na poparcie dla PiS i jej lidera. - Do ludzi najbardziej przemawia "warstwa obyczajowa". Tutaj tego zabrakło - to jeden z powodów, dlaczego materiał się nie przebił szerzej - powiedział publicysta. 

Więcej w całej audycji. 

Gospodarzem programu była Agnieszka Kamińska

Polskie Radio 24/zz

-------------------------------

Data emisji: 11.02.19

Godzina emisji: 18.06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak